Chcesz mieć fajne tło do telekonferencji? Kup biblioteczkę!

ksiązki w tle zoom

Czy nie macie czasem wrażenia, że w 2020 roku pojawił się jeszcze jeden nietypowy problem? Co zrobić z tłem podczas telekonferencji!

Telekonferencja tło

Pialiśmy już o tym, że możecie wprawić swoich rozmówców w zaskoczenie dzięki oryginalnym tłom z Gwiezdnych Wojen. Ale co jeśli zależy Wam na kreowaniu ciut bardziej „poważnego” wizerunku? Books by the Foot to usługa, dzięki której skomponujecie domową biblioteczkę, tak że nie tylko będzie pięknie wyglądała na telekonferencjach, ale także potwierdzi, że jesteście bardzo oczytanymi osobami. Możecie wybierać między książkami starszymi lub nowszymi. Postawić na serie wydawnicze lub encyklopedie, albo na przykład na książki poświęcone konkretnej dziedzinie wiedzy.

Być może inspiracją do założenia tego typu działalności było twitterowe konto Bookcase Credibility, które ocenia pokazywane podczas wszelakich telekonferencji biblioteczki znanych osób. Jeśli zatem boicie się, że wkrótce i Wy tam wylądujecie, to może powinniście pomyśleć nad własną biblioteczką. W końcu poza tym, że ładnie wygląda, może także nadawać się do czytania. Kto by pomyślał?

-->