Być jak Alicia Keys

Dziewczyny i sneakersy. To odkrycie przełomowe. Od kiedy dziewczyny zaczęły nosić sneakersy życie stało się prostsze, a na pewno wygodniejsze. Dobrze wie to Alicia Keys, która właśnie zaprojektowała swoją linię #ReebokClassic. Z myślą i o kobietach, i o wygodzie.

Czy buty sportowe mogą być seksowne? Zdecydowanie tak. Szczególnie wtedy, kiedy za ich zaprojektowanie zabiera się jedna ze zdolniejszych i piękniejszych piosenkarek pop – #AliciaKeys. Jej Reebooki są proste, klasyczne a przy tym bardzo kobiece. Wszystko dzięki koturnie, która sprawia, że nasza sylwetka się wyciąga a noga wygląda jak w perfekcyjnej szpilce. Różnica tylko taka, że w #ReebokClassic od Alici Keys można spokojne pobiegać, poskakać i poszaleć a w szpilkach raczej tylko pocierpieć. Piosenkarka do zadania podeszła profesjonalnie.

Jako nastolatka Alicia uwielbiała miejski styl butów Freestyle Hi, którym nadała własną nazwę „54’11” – zaczerpniętą od ich standardowej ceny. Można więc powiedzieć, że Reeboki zna od dziecka. Jako dojrzała kobieta postanowiła połączyć młodzieńczą fascynację sportowym stylem z potrzebami, jakie ma każda młoda dziewczyna. Inspiracją dla artystki była jej nowa płyta i trasa koncertowa. Jak jest efekt tej mieszanki? Wpadnijcie do sklepów i zobaczcie na własne oczy. Uwaga. W #ReebokachClassic można zakochać się od pierwszego wejrzenia, więc trzeba być ostrożnym. Dziewczyny i sneakersy to połączenie, które może wywołać dreszcze. Niby sportowe a jednak kobiece, niby młodzieżowe a jednak eleganckie, niby nic a potrafią stworzyć cały strój. Alicia ma nosa.

Alicia-Keys-x-Reebok-Classic-Jesien-Zima-2013-4

Dodaj komentarz

-->