Zombie Boy nie żyje. Wytatuowany model z teledysku Lady Gagi popełnił samobójstwo

Rick Genest, bo tak naprawdę nazywał się kanadyjski artysta i model, którego całe ciało pokrywał przedstawiający ludzki szkielet tatuaż, za kilka dni skończyłby 33 lata. Był znany na całym świecie jako Zombie Boy, a wypromowała go Lady Gaga, angażując do swojego teledysku z 2011 roku, „Born This Way”. To właśnie ona powiadomiła na swoim Twitterze o śmierci Genesta, który popełnił samobójstwo w swoim domu w Montrealu.

„Śmierć mojego przyjaciela Ricka Genesta, Zombie Boya, to coś ogromnie dewastującego. Musimy mocniej pracować nad tym, aby zmienić naszą kulturę, aby rozmawiać o zdrowiu psychicznym i usunąć stygmat tematu tabu. Jeśli cierpicie, zadzwońcie do swojego przyjaciela lub do rodziny. Musimy sobie pomagać” – napisała Gaga, mniej więcej to samo powtarzając w drugim wpisie

Zombie Boy pojawił się w kilku filmach, serialach i teledyskach, m.in. do piosenki polskiej artystki, Honoraty Skarbek. Współpracował także z francuskim domem mody Thierry Mugler, a jego wizerunek był także częścią kampanii reklamowej „Go Beyond Cover” firmy Dermablend. Najbardziej znany był jednak z tego właśnie klipu:

1 komentarz

Dodaj komentarz

-->