Zobaczcie jak debiutowały przez lata największe gwiazdy światowego kina

Właśnie dla takich postów jestem na reddicie. Użytkownik mrtbp6 przygotował listę kilkunastu debiutów wielkich gwiazd kina wśród których znajdziecie m.in. Leonardo DiCaprio, Roberta Downeya Jr. i Angelinę Jolie. Poniżej znajdziecie i zobaczycie pierwsze kroki aktorów bez których dzisiejszy świat kina wyglądałby całkowicie inaczej.

1. Robert Downey Jr

Robert zadebiutował w wieku pięciu lat gdy pojawił się w filmie „Pound” w 1970 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu był jego ojciec Robert Downey Sr. Jego jedyną linijką tekstu w filmie było pytanie „Czy masz jakieś włosy na jajach?”

2. Leonardo DiCaprio

Gdy brał udział w castingu do „The Outsiders” miał jedynie 9 lat. Nie udało mu się zdobyć niestety roli i jego kariera zaczęła się jakiś czas później dzięki jego pierwszym występom w reklamach.

3. Anthony Hopkins

Mimo, że jego debiut na scenie miał miejsce w 1960 roku w Swansea. Hopkins zadebiutował na ekranie pięć lat póżniej w wieku 28 lat. Aktor wcielił się w Dr. Hardinga w serialu „The Man in Room 17”

4. Angelina Jolie

Jako córka Jon Voighta nie musiała długo czekać na swój debiut. W wieku 7 lat mogliśmy ją zobaczyć w filmie „Lookin’ To Get Out”, w którym wystąpił również jej ojciec.

5. Reese Witherspoon

Rogert Ebert napisał o debiucie 15-letniej wtedy aktorki „Scena z jej pierwszym pocałunkiem jest jedną z najbardziej idealnych małych scen jakie kiedykolwiek zobaczyłem w filmie”. Resse zagrała Dani Trant w „The Man on The Moon” 14-latkę zakochaną w 17-letnim sąsiedzie.

Dodaj komentarz

-->