„W dwa ognie” – spotkanie z Wojtkiem Chmielarzem

chmielarz spotkanie

Jeden z najpopularniejszych polskich autorów kryminałów będzie bohaterem ostatniego majowego spotkania Big Book Cafe na Żywo. Transmisje online obejrzeć można w czwartek 28 maja wprost z centrum literackiego na Starym Mokotowie w Warszawie.

Wojciech Chmielarz w Big Book Cafe

Wojciech Chmielarz jest na fali – autor bestsellerowych powieści kryminalnych osadzonych w polskiej współczesności był już trzykrotnie nominowany do Nagrody Wilekiego Kalibru, najważniejszego wyróżnienia dla polskich autorów kryminałów. Ostatecznie otrzymał ją w 2015 r. za powieść „Przyjęcie“. Za „Żmijowisko“w ubiegłym roku zdobył nagrodę „Złoty Pocisk” w kategorii najlepszy kryminał, a na podstawie książki nakręcono świetny serial. Tej wiosny uraczył swoich fanów nowym świetnym tytułem – „Wyrwa“.

W czwartek 28 maja o godz. 19.00 poczytnego pisarza w ogień pytań wezmą Anna Król i Paulina Wilk z centrum literackiego Big Book Cafe. Spotkanie zatytułowane „W dwa ognie“ oglądać można na żywo online, na Facebooku Big Book Cafe oraz na kanale You Tube.

Big Book Cafe online

Z czego składa się świat jego wyobrażeń, czego szuka u swoich bohaterów, czy pisanie jest jego braniem się za bary z rzeczywistością i co każda kolejna książka w nim zmienia? Wilk i Król pytać też będą Wojtka Chmielarza o związki dojrzewania w pisarstwie i w życiu oraz o wszystko, co w jego książkach niekryminalne.

Pytać będą na zmianę, z dowcipem i w formie quizu, którego przebieg różnie może się potoczyć. Oglądający transmisję będą mogli wziąć udział w spotkaniu – zadawać pytania w komentarzach do transmisji na Facebooku.

Wojciech Chmielarz „W dwa ognie”

Pisarza przesłuchują Anna Król i Paulina Wilk

 

Czwartek, 28.05, godz. 19.00

Big Book Cafe na Żywo

Spotkanie online:

www.facebook.com/bigbookcafe

You Tube – Big Book Cafe

-->