Tygodniowy imprezowy TOP 5 #38

Mikołaj już wsiadł na sanie i jest gotowy wręczyć nam wszystkim prezenty. Oczywiście my też mamy wór wyjątkowych wydarzeń przygotowany specjalnie z myślą o was. Jak zwykle przekopaliśmy się przez kulturalną powódź i wyciągnęliśmy dla was 5 najlepszych imprezowych kąsków nadchodzącego weekendu.

KONCERT: Sun Araw – Pogłos

Twórczości Sun Araw nie da się określić prostymi słowami. Jest to mieszanka kosmicznego funku, połamanego hip-hopu i metafizycznych uczuć. W live’owej wersji to też ogrom improwizacji i wiara w siłę muzycznych zaklęć. Tak dużo użyliśmy już przymiotników i dziwnych określeń, a kolejne wciąż cisną się na usta. Nie marnujmy może więc czasu i po prostu umówmy się, że w czwartek się widzimy.

IMPREZA: Jam City – Miłość, Kredytowa 9

Ostatni raz w Polsce występował dobre dwa lata temu. Wtedy na krakowskim Unsoundzie mogliście zobaczyć premierę jego nowego live’owego wcielenia. Teraz Jam City wraca do nas, by pokazać swój koncertowy show w wersji 2.0. Tuż po wydaniu świetnie przyjętego mixtape’u “Trouble” spodziewamy się powiewu elektronicznej świeżości. A w pakiecie mamy otwarcie Zimowego Ogrodu na Patio Kredytowa 9, niech żyje nieśmiertelna zabawa pod chmurką!

IMPREZA: 7 urodziny Warsaw Mechanism – Hydrozagadka

To już siódmy rok gdy twórcy Warsaw Mechanism pompują najostrzej w stolicy. Tegoroczne urodziny będą tak samo huczne jak wszystkie poprzednie i po raz kolejny wystąpi plejada polskiej i światowej sceny hard techno. Jeśli nie wiecie, czego się spodziewać po tej imprezie wyjaśniamy – wielogodzinnego tańca i szaleństwa. Będzie głośno i mocno.

IMPREZA: Antigone & Shlohmo – Smolna

Antigone to ulubieniec polskich słuchaczy. Przez ostatnie 12 miesięcy niemalże zamieszkał w naszym kraju, a fani technicznego grania witają go przy każdej okazji z otwartymi ramionami. Shlohmo również upodobał sobie Rzeczpospolitą no bo mało, który kraj może się poszczycić takim głodem cztery na cztery jak Polska. Obaj panowie będą świętować z nami piąte urodziny konkretnej oficyny – Concrete w nowej stołecznej oazie elektronicznych dźwięków. Jeśli jeszcze nie widzieliście Smolnej na instagramie, to dalej jej tam nie zobaczycie (no photo policy) – musicie więc zobaczyć na własne oczy (i uszy!).

Impreza: Bóg Jest W Techno – Niebo

Popularny fanpage postanowił przenieść się z digitala do świata realnego. Dlatego pan Bóg i jego techno pojawią się w ten weeekend w Niebie – no bo gdzie indziej? Na scenie reprezentanci naszych ulubionych technokolektywów – Slap i BTS. A do tego włoski duet Boston 168, który planuje złożyć na ołtarzu kilka soczystych ofiar. Prawdziwie wierni techniarze nie mogą tego opuścić, bo technobóg im tego nigdy nie rozgrzeszy.

Dodaj komentarz

-->