Tygodniowy imprezowy TOP 5 #33

Oficjalnie sezon klubowy uważamy za otwarty. Chociaż jeszcze nie wszystkie miejsca w stu procentach przywitały się z Warszawą, to już możemy spędzić całe noce podróżując z jednej klubowej miejscówki do drugiej i nie zatrzymywać się przy tym nawet na sekundę

IMPREZA: III Urodziny Nowej Jerozolimy – 30.09, 23.00


To już ostatnie urodziny Nowej Jerozolimy. Początek końca zaczyna się właśnie dzisiaj – przed nami ostatni miesiąc dobrej elektronicznej muzyki na Jerozolimskich, dlatego trzeba tulić i doceniać każdą muzyczną sekundę, którą otrzymamy od twórców klubu. Tym razem na dwóch scenach usłyszymy oczywiście szaloną reprezentację nowojerozolimskiej śmietanki i dwóch zagranicznych headlinerów – Jon Gaiser i Rebolledo zrobią z tej imprezy po prostu bankiet.

Impreza: Instytut – Instytut Energetyki – 30.09, 22.00


Legenda Instytutu rośnie z każdym kolejnym eventem, który odbywa się w tej przestrzeni. Nie dziwi to nawet trochę, bo w końcu jak często w miejscu, które kojarzy się z cewkami Tesli możecie usłyszeć największym światowych artystów techno. Tym razem czeka nas dogłębne techniczne analizowanie muzyki Marcela Dettmanna, Chris Liebinga, Michaela Mayera, Stimminga i reprezentacji Polski.

Wydarzenia: Nocny Market żegna sezon – Nocny Market – 30.09/02.10, 17.00


Nocny Market bez wahania można określić królem stołecznych wakacji. Każdy, kto chociaż raz wpadł na teren starych peronów PKP, aby zjeść trochę prawdziwego street foodu, którego nadal w naszym kraju brakuje zgodzi się z nami i z łezką w oku będzie wspominać te piękne i pyszne chwile. W ten weekend Nocny po raz ostatni otworzy swoje podwoje, aby zapewnić nam pełne brzuchy przed jesienną posuchą.

KONCERT: HDBeenDope – 01.10, NiePowiem


Od 2012 roku gdy wydał mixtape “Od 94” HDBeenDope jest na ustach wszystkich ludzi oblatanych w temacie dobrego rapu. Jeśli debiutancki mixtape wypuszczasz w wieku 16 lat, a twoje teksty i flow doceniają tuzy hip-hopowego rynku, to wiesz, że otwierają się przed tobą drzwi do wielkiej kariery. HDBeen jest cały czas dope i planuje Wam to udowodnić pokazując, że nowojorska scena od lat nie była w tak dobrej formie.

Koncert: MØ – Stodoła, 01.10


Od jej występu na Orange Warsaw Festivalu fani marzą, aby jak najszybciej skandynawska gwiazda powróciła do naszego kraju. W końcu po miesiącach oczekiwań współautorka jednego z największych hitów ostatnich lat (“Lean On”) pojawi się w kraju, aby jeszcze bardziej rozkochać w sobie rodzimą publiczność. Ciężko będzie się oprzeć jej wdziękom.

Dodaj komentarz

-->