Spritz Up Your Day na Smolnej, czyli sezon towarzyski oficjalnie rozpoczęty

Letni sezon towarzyski rozpoczęty. 6 czerwca w przestrzeni Patio klubu Smolna 38 odbyło się wydarzenie Spritz Up Your Day, zorganizowane wspólnie z marką Aperol. Była to celebracja pochodzącej z południa Europy włoskiej kultury aperitivo w najczystszej formie. Tej właśnie tradycji spędzania czasu w gronie znajomych oddali się w piękny letni wieczór liczni goście imprezy, wśród których pojawiły się m.in. Marieta Żukowska i Zofia Zborowska. Wszystkiemu towarzyszył natomiast duet muzyczny Bass Astral x Igo.

To także doskonały pretekst do celebracji prawdziwie włoskiego dolce vita, przy stołach z pysznymi przekąskami i w towarzystwie kultowego drinka Aperol Spritz, a wszystko w duchu #HAPPYTOGETHER.

Ale celebracja prawdziwie włoskiego dolce vita nie odbywa się tylko na specjalnych wydarzeniach, ale także w letnich ogródkach w całej Polsce oraz w promującym kulturę aperitivo Aperol Busie, którego ogólnopolska trasa obejmuje największe miasta i festiwale muzyczne. 

Aperol to kultowy, włoski produkt. Jego receptura jest niezmienna od samego początku produkcji, czyli od 1919 roku. To znany na całym świecie aperitif o unikalnym słodko-gorzkim smaku, będący połączeniem wyciągu z kilkunastu ziół, gorzkiej pomarańczy i rabarbaru. Najczęściej serwowany jest w połączeniu z prosecco Gancia, wodą gazowaną i plastrem pomarańczy, pod postacią koktajlu Aperol Spritz.

269 komentarzy

Dodaj komentarz

-->