Reebok Classic Trax na Barce!

#LabelReebokClassicTrax dotychczas kojarzył się głównie z produkcją nietypowych muzycznych kooperacji. Już #07.06 poznamy nietypową odsłonę projektu – #ReebokClassicTrax zacumuje przy nadwiślańskich bulwarach. Na Barce pojawi się młoda brytyjska gwiazda trapu, #Hucci. Poza gościem z Wysp zagrają również dje związani z labelem: Czarny #HiFi i #Du:It oraz duet #Flirtini, który zapewni piękne afterparty.

Siedemnastoletni #Hucci to pochodzący z #Brighton producent muzyki trap, która staje się coraz bardziej popularna również w Polsce. Autor EP-ki #Novacane jest w tej chwili jedną z najgorętszych postaci tego nurtu.

#CzarnyHiFi ma na koncie niejeden hiphopowy banger – klip do nagranego z Pezetem tracku #Niedopowiedzenia obejrzało już ponad 1.700.000 osób.

#Du:It to dubstepowy dj i producent reprezentujący warszawski kolektyw #TheLordzTeam, znany z pełnych energii i ociekających basem setów.

Afterparty na Barce zagrają #MentXXL i Jedynak czyli dwóch djów z #Flirtini, którzy w zimniejsze miesiące rezydują w stołecznym Powiększeniu.

Wstęp wolny!

Start 21:00

Dodaj komentarz

-->