Red Bull Tour Bus znów w trasie!

Tym razem na jego dachu zagra #Brodka, a w ramach supportu wystąpi #KrzysztofZalewski z solowym projektem – chcesz, żeby zagrali w twoim mieście? Głosuj!

Trasę koncertową artystów zaplanują fani w specjalnym głosowaniu – o przyjazd mobilnej sceny będzie walczyć 12 miast, z czego tylko w sześciu odbędą się koncerty. Na miasta będzie można głosować w kwietniu na stronie www.redbulltourbus.pl.

Już szósty rok z rzędu unikalny projekt koncertowy będzie przemierzać kraj i dostarczać fanom solidnej dawki muzycznej energii. W wytypowanych przez internautów miastach zagra Monika Brodka – zaprezentuje swoje utwory w zupełnie nowych, zaskakujących aranżacjach. Autorce takich hitów jak #Varsovie czy #DancingShoes będzie towarzyszyć Krzysztof Zalewski, który w ramach supportu wystąpi ze swoim solowym projektem.

O przyjazd artystów będzie walczyć 12 miast: #Gdańsk, #Olsztyn, #Kraków, #Katowice, #Wrocław, #Lublin, #Łódź, #Białystok, #Poznań, #Rzeszów, #Częstochowa i #Toruń. #RedBull Tour Bus z Brodką będzie mógł przyjechać do sześciu z nich, które zdobędą najwięcej głosów fanów podczas głosowania na stronie www.redbulltourbus.pl. Głosować można od 8 do 27 kwietnia.

W poprzednich latach #RedBullTourBus pojawił się w kilkudziesięciu miejscach w kraju, prezentując co roku młode zespoły. U boku utalentowanych debiutantów wystąpili tacy artyści jak: Pezet, Monika Brodka, #Pogodno, #Vavamuffin, Muchy czy Tymon & The Transistors. Muzyczny autobus pojawiał się na juwenaliach, festiwalach, tworzył Małą Scenę w Jarocinie. Przy dźwiękach płynących z jego dachu bawiły się tysiące ludzi. Nie inaczej będzie tym razem.

Dodaj komentarz

-->