Przybieżeli na imprezę pasterze, czyli gdzie uciec po rodzinnej kolacji

#Ciocia znów pytała kiedy przedstawicie rodzinie swoją drugą połówkę, #mama cieszyła się, że jesteście w domu, ale na drugi dzień już ma pretensje o wszystko. #Tata jak zwykle się nie odzywa, a #dziadek z #babcią sprawdzają waszą wiedzę z podstawówki. Przed świętami jest fajnie, bo światełka, #prezenty i #muzyka wprawiają w dobry nastrój, potem następuje zderzenie z brutalną rzeczywistością, czyli cała rodzina przy stole. Doradzimy wam jak odstresować się od natłoku rodziny i gdzie oprócz kościoła można spędzić #pasterkę.

Kto powiedział, że #pasterka musi być nudna, klasyczna i z chórem starszych pań za uchem. W #Lublinie chodzi się na Elektroniczne Pasterki. Klub #DwaPiętra zaprasza wszystkich chętnych do spalenia kalorii po kolacji. Będą #tańce, dobra #muzyka, którą zaserwują #DJOptimist i jego goście. Nie ma co się zastanawiać, tradycje trzeba utrzymać, a że akurat traficie na elektroniczną #pasterkę to inna sprawa…

Start: 0:00
Wstęp: 10PLN

#Bydgoszcz stawia na Ateistyczną Vegilię. #Klubokawiarnia1138 ma propozycje dla osób, które nie chcą spędzić wieczoru #24.12 w tradycji katolickiej albo chcą szybciej wyrwać się z rodzinnego grona. Impreza kierowana jest dla #ateistów, #vegan, #niekatolików i wszystkich, którzy chcąc spędzić ten wieczór #alternatywnie. Jeśli spełniacie choć jeden z tych warunków to już wiecie gdzie spędzicie #wigilię.
Start: 17:30
Wstęp: 15PLN

Goblin During Christmas to coś w sam raz dla #goblinów, #Grinchów i innych stworzeń, które chcą zepsuć święta. Jednak, żeby nie zepsuć #świąt wszystkim po prostu pójdą się napić w katowickim #FantasyInn. Menu imprezy zapowiada się dosyć klasycznie, bo od #karpia, kapusty z grochem, aż po barszcz z uszkami. No w sumie jedzenie nie jest niczemu winne.
Start: 20:00

Warszawo! Jeśli tylko poczujesz, że to już jest moment krytyczny i musisz wyjść z domu to leć w #Kosmos. A właściwie to do #KosmosKosmos, gdzie odbędzie się TRVP’sterka. Klub otwarty będzie dla wszystkich starych i młodych, którzy błąkają się po mieście w #wigilię, żeby znaleźć sobie miejsce. Do #tańca i posłuchania niekoniecznie kolędy zaproponują DJ’ie: #Frodo, #DEF oraz #B.
Wstęp: 10PLN

Teraz coś dla #morsów i miłośników #swetrów. Jeśli dostaliście najobrzydliwszy #sweter jaki kiedykolwiek widzieliście to nie wyrzucajcie go. Ten #prezent przyda wam się na Pasterka-świąteczny sweter edition w gdańskim #CafeAbsinthe. Jeśli założycie #sweter do klubu to już jesteście bliżej dostania darmowego shota. Muzyką zajmie się #marty!now, stały bywalec Absyntu.
Start: 23:55

 

 

 

 

Dodaj komentarz

-->