Powstało piwo, które pili bohaterowie Breaking Bad. Można je kupić już tej jesieni

Kochacie piwo lub seriale? A może piwo i seriale?

Niezależnie od preferencji w końcu będziecie mieli możliwość spróbowania prawdziwego serialowego piwa. No MOŻE będziecie mieli taką możliwość, ale o tym za moment.

Schraderbräu to marka piwa znana z serialu „Breaking Bad”. Browar pojawił się w drugim sezonie serialu i od tej pory regularnie pojawiał się na ekranie jako ulubiona marka Hanka Schradera.

Teraz Hank serio zabrał się za warzenie swojego ulubionego piwa. Aktor Dean Norris, który wcielił się w postać Hanka w serialu, zainwestował trochę pieniędzy i uwarzył lager w niemieckim stylu.

Fot: schraderbrau.com

Piwo w stylu tzw. Marcowym jest mieszanką chmieli amerykańskich i niemieckich. Napój zawiera 6,2% alkoholu i sprzedawany jest w butelkach o pojemności 650 ml. Produkcją zajmie się browar Figueroa Mountain Brewing Co. z siedzibą w Kalifornii. Pierwsza partia piwa rozeszła się zaledwie w 3 godziny!

Dean Norris dumny ze swojego pierwszego piwa
Fot: schraderbrau.com

Na szczęście Pan Norris zapowiedział, że zamierza kontynuować swoją browarniczą przygodę i kolejna partia złotego trunku ma trafić na rynek jeszcze jesienią tego roku. Dystrybucja planowana jest w barach należących do Figueroa Mountain Brewing Cos. oraz w wybranych sklepach na terenie Kalifornii i Nowego Meksyku.

Na szczęście piwo będzie można też zamówić przez stronę Craftshack.com, więc jeśli kochacie „Breaking Bad”, to śledźcie ten portal lub oficjalną www marki Schraderbräu.

-->