Gwiazda serialu Twin Peaks zagra w Warszawie

Chrysta Bell to artystka, performerka oraz aktorka, łącząca dynamiczne elementy teatralne i multimedialne, które gwarantują niezapomniane wrażenia podczas jej występów.

W wieku 21 lat rozpoczęła współpracę z legendarnym Davidem Lynchem, co zaowocowało albumem “This Train” (2011), popularną piosenką “Polish Poem” ze ścieżki filmowej do Inland Empire (2006) oraz niesamowitym EP “Somewhere in the Nowhere” (2016).

Ostatnio współpracowała z Lynchem na planie cieszącego się międzynarodowym uznaniem serialu Twin Peaks: The Return. W swoim telewizyjnym debiucie aktorskim Lynch obsadził Chrystę Bell w głównej roli FBI Agent Tammy Preston, występującej u boku Lyncha, Laury Dern i Miguela Ferrera. W 2017 Chrysta Bell wydała swój drugi album – “We Disslove”, który spotkał się z uznaniem krytyków.

Jako support wystąpi baṣnia, czyli warszawski projekt wokalistki i songwriterki Baśni Lipińskiej, grającej indie-darkpop inspirowany zimną falą, post punkiem i brzmieniami z przełomu lat 80 i 90 wytwórni 4AD.

11.11.2019
Start: 20:00
Klub Hydrozagadka

EVENT FB
BILETY

-->