Pharrell Williams zaprojektował kolekcję dla Adidasa

źródło: Instagram

Pharrell jak zwykle nie próżnuje. Wielokrotnie nagradzany piosenkarz i raper, multiinstrumentalista, ceniony kompozytor, producent muzyczny i filmowy, a także od kilku lat juror programu The Voice, kontynuuje swoją trwającą od 2014 roku przygodę z Adidasem. Ubrania, które właśnie zaprezentował, inspirowane są tenisowymi strojami z lat 70. i takimi sportowcami, jak John McEnroe i Björn Borg.

When you’ve got every angle covered, success is no coincidence for @Angie.Kerber. @adidastennis

A post shared by adidas (@adidas) on

Znany z takich przebojów, jak “Happy” i “Get Lucky” muzyk, idealnie wstrzelił się ze swoją kolekcją sportowych spódnic, staników, koszulek polo, szortów, sukienek, butów i toreb (wszystko w jasnej mocnej kolorystyce, z przewagą bieli, niebieskiego, czerwieni i żółci) w rozpoczynający się właśnie turniej wielkoszlemowy US Open. Ubrania, w przeważającej części już dostępne w sklepie internetowym, oczywiście nie są tanie – ich ceny wahają się między 150 a 1500 zł.

The match might be over but your journey has just begun. @adidastennis @alexzverev123

A post shared by adidas (@adidas) on

Adidas to nie jedyna firma odzieżowa, z którą współpracował w ostatnich latach Pharrell Williams. Muzyk współtworzył już m.in. biżuterię dla firmy Blason, okulary dla Louis Vuitton, jeansy z ekologicznego plastiku dla holenderskiej firmy G-Star Raw oraz występował w kampanii reklamującej torby Chanel.

1 komentarz

Dodaj komentarz

-->