Papaya Films w Pasażu Wiecha

Kolejny, szósty już, tydzień naszych działań w Pasażu Wiecha przebiegać będzie pod hasłem: Film!

Przez cały weekend towarzyszyć nam będzie ekipa utalentowanych filmowców z Papaya Films. Będziecie mieli okazję nie tylko zobaczyć produkcje, które stworzyła Papaya, ale także wziąć udział w prowadzonych przez nich warsztatach.

>>PEŁNY HARMONOGRAM TYGODNIA FILMU<<

2.08 – 18.00 Kreatywny Piątek z Papaya Films (scena)


Kreatywne Piątki Papaya Films to cykl imprez będących potężną dawką inspiracji dla wszystkich zainteresowanych branżą kreatywną i z nią związanych. Oglądamy, wymieniamy się spostrzeżeniami i wzajemnie motywujemy do poszerzania horyzontów. Zaczęliśmy spotykać się w małej salce naszego biura, później weszliśmy na dach Papaya, a gdy i tam przestaliśmy się mieścić, zaczęliśmy gościć w wielu warszawskich klubach. Teraz możemy was zaprosić do udziału w Kreatywnych Piątkach w całej Polsce. Odwiedziliśmy już Kraków, Katowice, Sopot, Poznań, Rzeszów, Łódź i Lublin. Kreatywne Piątki mają formę otwartą i służą przede wszystkim inspiracji i nieskrępowanej wymianie myśli i opinii. Nieodłącznymi elementami organizowanych w piątkowe wieczory spotkań są prezentacja filmów reklamowych i zażarta dyskusja na ich temat.

3.08 – 11.00 – 18.00 Pokazy filmów nagrodzonych w Papaya Young Directors (pawilon)


Podczas weekendu filmowego będziecie mogli obejrzeć wiele filmów krótkometrażowych powstałych w ramach Papaya Films Original Series – realizowanego od 2016 r. cyklu, którego celem jest wspieranie młodych twórców filmowych w realizacji ich niekomercyjnych przedsięwzięć. Pierwszy i drugi sezon Papaya Films Original Series spotkały się z wielkim zainteresowaniem, a realizowane w ramach nich produkcje zostały wyróżnione licznymi nagrodami. Niedawno zaprosiliśmy do współpracy pięciu kolejnych reżyserów. Motywem przewodnim trzeciego sezonu PFOS zostało krótkie, inspirujące hasło „Lust For Life”. Reżyserzy pochodzący z Argentyny, Meksyku, Stanów Zjednoczonych, Polski i Rosji stworzyli filmy krótkometrażowe, które odzwierciedlają ich osobiste wyobrażenie na temat tegorocznego motta.

3.08 – 15.00 Jak zostać twórca filmowym, spotkanie z Papaya Films (scena)Naprawdę dobry, wyróżnialny pomysł filmowy i determinacja to wszystko, czego potrzebujesz, aby wkroczyć do świata filmu. Zapraszamy na warsztaty „Jak zostać twórcą filmowym”, które odbędą się z udziałem twórców związanych z największym europejskim konkursem dla młodych reżyserów Papaya Young Directors, od sześciu lat z powodzeniem realizującym misję edukacyjną Papaya Films. Prelegenci opowiedzą o swojej drodze od pomysłu do realizacji w konkursie, o sile pomysłu i scenariusza oraz o recepcie na sukces w branży reklamowej. 

248 komentarzy

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->