Życie powraca na Pasaż Wiecha!

Pasaż Wiecha Festiwal Miejski to inicjatywa, która została przygotowana z myślą o ożywieniu Pasażu Wiecha i okolic. Wydarzenie w Stolicy z myślą mieszkańcach i turystach odwiedzających Warszawę.

Przez całe lato organizowane będą spotkania, pokazy, warsztaty, występy muzyczne oraz debaty. Festiwal Miejski podzielony jest na 4 cykle tematyczne, które będą odbywać się na przemian, w kolejne weekendy począwszy od 2 lipca 2021r. Już w najbliższy piętek , będzie można usłyszeć prawdziwą muzyczną ucztę z popowo-alternatywną historią o szczęściu z domieszkami jazzu i country w wykonaniu młodych artystów z wytwórni Niebieski Label: Jankowska/Wiracki.

Organizatorzy stawiają przede wszystkim na wspieranie i współpracę ze społecznością lokalną, w tym mieszkańcami i przedsiębiorcami oraz na działania kulturalno-edukacyjne. Na uczestników festiwalu czekają również niespodzianki gastronomiczne i bezpłatne interaktywne warsztaty. Na Festiwalu znajdzie się wiele wydarzeń promujących filozofię zero waste, ekologię, rzemieślnictwo oraz historię Warszawy.

Pełna lista wydarzeń jest dostępna na stronie https://warssawajunior.pl/pasaz-wiecha/.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

 

Zdjęcia: Materiały prasowe

66 komentarzy

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->