Taneczny, muzyczny i zielony – taki będzie 3. tydzień Festiwalu Miejskiego Wars Sawa Junior w Pasażu Wiecha

Trzeci tydzień Festiwalu Miejskiego w Pasażu Wiecha zapowiada się tanecznie. Szczególną gratką dla wszystkich uczestników będzie akcja „Zielony Weteran”, czyli możliwość przygarnięcia roślin doniczkowych, które wcześniej zdobiły stołeczne biurowce. Przestrzeń Pasażu ożywi też koncert zespołu Karolina & Lucky 2 oraz Dancing Międzypokoleniowy. Wydarzenia odbywają się od czwartku do soboty.

 

Co na Was czeka?

Dancing Międzypokoleniowy, który łączy generacje miłośników wszystkich form tańca, to tradycyjnie pierwszy punkt programu rozpoczynający każdy tydzień Festiwalu Miejskiego. Piątkowy wieczór upłynie również przy muzyce: Karolina & Lucky 2 wykonają znane amerykańskie utwory z lat 80-tych w kołyszących gitarowo-wokalnych aranżacjach.

Jeśli kochacie rośliny, to nie może Was zabraknąć w akcji „Zielony Weteran”. To doskonały sposób na zapewnienie drugiego życia i nowego domu roślinom, które do tej pory rosły w warszawskich biurach. Rośliny będzie można kupić w bardzo przystępnych cenach. Akcji będą towarzyszyć prowadzone przez specjalistów warsztaty z pielęgnacji roślin.

W sąsiednich pawilonach będzie można też znaleźć dodatkowe atrakcje – strefę, w której uczestnicy będą mogli wykonać przypinki i tatuaże z henny.

 

Festiwal Miejski 2022 – program w dniach 18-20 sierpnia

Lokalizacja: Pasaż Wiecha za Domami Towarowymi Wars Sawa Junior

 Wstęp: wolny

 

Zdjęcia: Materiały prasowe

 

-->