Wege weekend w Domach Towarowych Wars Sawa Junior

Powracają letnie atrakcje na Pasażu Wiecha w samym centrum Warszawy. Już w najbliższy weekend  29-31 lipca 2022 roku na odwiedzających czeka targ produktów wegetariańskich i wegańskich oraz moc dobrej muzyki. To świetna okazja do spotkania z rodziną i przyjaciółmi.

Letnie atrakcje to kolejne z wydarzeń w wielkomiejskim sąsiedztwie Domów Towarowych Wars Sawa Junior, promujących styl życia zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju. Będzie można spróbować autentycznych wege przysmaków z różnych stron świata, a także przetestować produkty codziennego użytku, które powstają w sposób bezpieczny dla środowiska. Targi Wege to inicjatywa, która łączy międzynarodowe trendy z lokalnością wystawców. 

Co na Was czeka?

 

Na odwiedzających czekać będą gorące pierożki i ostre dodatki od Kimchi Polska oraz wietnamska kuchnia wege z popularnej restauracji Pho 206. SERio zaserwuje apetyczne wegańskie sery, a Join Food słodycze i batony. W Vege Kiosku będzie można spróbować, jak smakują bezmięsne burgery i wrapy. Z kolei amatorów rzemieślniczej kawy z pewnością przyciągnie stoisko Wysocki Coffee. Pragnienie w letnie popołudnie świetnie ugaszą też świeżo wyciskane soki z maszyn Kuvings.

 Targi Wege w Domach Towarowych Wars Sawa Junior będą także świetną okazją do odkrywania świata naturalnych kosmetyków i ozdób. Ekspertki Ilona’s Henna’n’Stuff zapoznają gości ze sztuką malowania ciała henną mehendi. Na stoiskach Dyndało i Mannaz będzie można kupić oryginalną biżuterię. Vegan Snout pokaże praktyczne akcesoria wykonane z materiałów wegańskich, w tym innowacyjnej skóry z… kukurydzy. Z kolei ToMagia zaprezentuje świece wyrabiane ręcznie z wosku sojowego. Nie zabraknie też kolorowych skarpetek Kabak, tworzonych z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Występy artystów

Odkrywaniu świata wege będą towarzyszyć występy artystów. W piątek od godziny 18:00 zagra The Cajun Spices, zespół łączący pasję do muzyki i tańca swingowego, inspirujący się twórczością legendarnych jazzbandów lat 20 i 30-tych oraz współczesnych ulicznych muzyków Nowego Orleanu. W sobotę (od 16:30) wizytę na Pasażu Wiecha uprzejmi Dwóch, nie licząc akordeonu, czyli niepowtarzalny duet wykorzystujący folkowe brzmienia z całego świata. 


Lokalizacja: Pasaż Wiecha za Domami Towarowymi Wars Sawa Junior

Kiedy: 29-31 lipca

Godziny: piątek 13-21, sobota 12-21, niedziela 12-18.

Wstęp: wolny 


Zdjęcia/Źródło: Materiały prasowe

-->