Nicolas Cage zadebiutuje w serialu. Zagra Joe Exotica znanego z “Tiger King”. Premiera na dniach!

Nicolas Cage w końcu zagra w serialu! Jeden z najbardziej memicznych i zarazem popularnych aktorów świata wcieli się w bardzo nietypową rolę.

Nicolas Cage serial

Nicolas Cage wcieli się w rolę Joe Exotica. Tak, dokładnie tego pana z seksowną muletą, którego kojarzą fani serialu „Tiger King” . CBS TV Studios ogłosiło premierę serialu fabularnego opartego na artykule „Joe Exotic: A Dark Journey Into the World of a Man Gone Wild” opublikowanym w Texas Monthly. Ośmioodcinkowy serial pojawi się w internecie już za moment! Będzie to pierwszy w historii serialowy występ, nagrodzonego Oskarem za film „Leaving Las Vegas”, Nicolasa Cage’a.
Przypomnijmy, że to nie pierwszy pomysł, by historię ekscentrycznego właściciela zoo przerobić na serial fabularny. Pod koniec zeszłego roku Universal Content Productions ogłosiło, że zabiera się za podobny projekt, ale w tym momencie jest on wciąż na etapie planowania.
“Tiger King” miał premierę 20 marca i w ciągu pierwszych dziesięciu dni dystrybucji obejrzało go ponad 34 miliony widzów.

-->