Najdziwniejsze przedmioty, których nie możesz wnieść na festiwal

Tego lata fanami Glass Animals wstrząsnęła wiadomość o zakazie wnoszenia ananasów na koncerty i festiwale. Perkusista zespołu nazwał ruch “fruitist”, zadając pytanie: “Arbuz jest w porządku, a ananas już nie?” Owszem, arbuza na festiwal wnieść można. Co jeszcze znajduje się na zakazanej liście? Sprawdziliśmy to! Poniżej kilka zabronionych pozycji.

Palnik do creme brulee

Tak, to jedna z rzeczy, która znajduje się na liście zakazanych na festiwalach przedmiotów. Więc jeśli macie zamiar robić podczas wakacji samodzielnie francuski deser – pamiętajcie, żeby lepiej zrobić to poza terenem festiwalowego miasteczka.

Hi-Vis

Czyli, innymi słowy, odblaskowe kamizelki. Oczywiście, marzeniem każdego z nas byłoby przemknięcie się na backstage, by osobiście poznać występującą gwiazdę, jednak za próbę przemycenia odblaskowej kurtki lub kamizelki możecie zapłacić bardzo wysoką karę.

Katapulta

Cóż, spanie pod gołym niebem i kąpanie się w rzece musi być jedynym średniowiecznym akcentem waszego pobytu na Leeds Festival. Katapulty zostały zabronione.

Własne nagłośnienie

USA TODAY College

Festiwal Glastonbury w tym roku zakazał wnoszenia własnych głośników na teren festiwalu. Więc jeśli chcesz, żeby twój talent został odkryty przez szerszą publiczność – z własnymi głośnikami rozstaw się raczej na warszawskiej patelni.

źródło: bbc

255 komentarzy

Dodaj komentarz

-->