Nagość, kicz i kontrowersje. Skarpetkowy skandal

Skarpeta, jak skarpeta. Zakładasz na stopę i idziesz. Nieważne, czy do pary, czy ma więcej niż jedną dziurę. Ważne, że jest ciepła. Jednak są takie osoby, które wyjątkowo cenią sobie tę cześć garderoby i lubią z tą częścią garderoby zaszaleć.
#HappySocks poszła po rozum do głowy i z myślą o takich freakach poprosiła #DavidaLaChapella o pomoc w stworzeniu kampanii promującej nową kolekcję.

Jeśli słyszysz nazwisko #LaChapelle, to wiedz, że coś się dzieje. Oczywiście w spocie nie zabrakło nagości, kontrowersyjnych scen i kolorowych, wzorzystych skarpet, które świetnie wpasowują się w kiczowaty styl #LaChapella. Z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie widząc tę reklamę.

Za dwa tygodnie rusza pełna kampania, na którą składa się również film, którego sam #treaser już budzi wiele skrajnych emocji. Co będzie #01.11 kiedy zobaczymy całość? Będzie grubo, to pewne. Jednak jesteśmy zdania, że czasem warto przymknąć oko i nie brać wszystkiego na serio. Szczególnie, jeśli w grę wchodzi skarpetka. Nie oszukujmy się. Dość niewinna.

Tutaj możecie obejrzeć zajawkę filmu:

Więcej zdjęć znajdziecie tu:
http://www.lachapellestudio.com/projects/stills/happy/

Dodaj komentarz

-->