W samym sercu Warszawy, na stacji Metro Centrum ruszył pierwszy w Polsce projekt gastronomiczny serwujący zdrowe jedzenie ! W wygodnych fotelach zielonego zakątka tuż nad kursującymi pociągami metra zjesz szybko, zdrowo i niedrogo.„Na Styku Cooltur” skosztujesz smacznych i świeżych sałatek autorskich kompozycji, pysznych grillowanych kanapek, a serowo-jarzynowa bomba tostowa (Chillout Sandwich) zaspokoi nawet najbardziej wybrednego łakomczucha.
Zapraszamy www.nsc.com.pl
