Macie problem z koncentracją w pracy zdalnej? Sprawdźcie to rozwiązanie!

Lenovo ThinkSmart

Praca z domu, kiedyś kojarzona głównie z freelancerami, stała się w ostatnich miesiącach codziennością dla większości z nas. Czy da się utrzymać dyscyplinę pracy, zachowując równocześnie stały i niezakłócony kontakt ze współpracownikami i bliskimi?

Odpowiedzią na te wyzwania może być nowe urządzenie – Lenovo ThinkSmart View

W ostatnim czasie prezentowaliśmy Wam kilka pomysłów, które mogą sprawić, że czas przymusowo spędzony w domu będziecie mogli wykorzystać w stu procentach produktywnie i kreatywnie. Kolejnym rozwiązaniem, które wpadło nam w oko jest Lenovo ThinkSmart View.
Czym jest ThinkSmart View? Najprościej można powiedzieć, że jest to osobisty asystent biurowy przeznaczony do wideokonferencji. Zapomnijcie o kolejnej zawalającej blat myszce. ThinkSmart View wyposażono w ekran dotykowy IPS o przekątnej 8-cali oraz rozdzielczości 1280 x 800 pikseli.

Lenovo ThinkSmart
To łatwe w obsłudze urządzenie sprawi, że Wasza komunikacja online ze współpracownikami czy przyjaciółmi będzie jeszcze prostsza. Niezależnie od tego czy jesteście freelancerami, pracujecie na etacie w wielkiej korporacji, czy jesteście prowadzicie własną działalność gospodarczą, ThinkSmart View ułatwi załatwianie codziennych spraw biznesowych.

Rewolucyjne rozwiązanie Lenovo sprawdzi się świetnie zarówno w pracy w stu procentach zdalnej jak i tak zwanej hybrydowej, która ze względu na obecną sytuację może być naszą codziennością jeszcze przynajmniej przez kilka miesięcy. Jedno jest pewne, któregoś dnia obecna sytuacja się zmieni, a ThinkSmart View zostanie z Wami na lata, ponieważ to urządzenie i komfort pracy, które ono oferuje, po prostu uzależnia!

Lenovo ThinkSmart
Dzięki ThinkSmart View jesteście w stanie odseparować swoje rozmowy prowadzone przez komunikatory online na oddzielne okno. Dodatkowo produkt Lenovo działa jako swoisty asystent zadań, który przechowuje wszystkie Wasze powiadomienia, mogące rozpraszać w trakcie pracy. Ten komfort docenią z pewnością nie tylko osoby doświadczone w pracy zdalnej. Przerwijcie na chwilę lekturę tego tekstu i zobaczcie ile kart, aplikacji czy programów macie otwartych. Każda z nich wpływa nie tylko na Wasz poziom koncentracji, ale też na szybkość pracy Waszego komputera. Tymczasem ThinkSmart View pozwala na wprowadzenie porządku na ekranie komputera i odseparowanie wszystkich „rozpraszaczy” powiadomień, a co za tym idzie odciążenie Waszego komputera i zwiększenie komfortu pracy.

Lenovo ThinkSmart
Komfort. To on jest tak ważny w pracy kreatywnej. Zorganizowanie szybkiego spotkania czy zdalnej burzy mózgów nigdy nie było tak proste, jak z produktem Lenovo. Wystarczy kilka kliknięć, by spotkać się ze swoim zespołem, niezależnie o tego gdzie w danej chwili przebywają jego wszyscy członkowie. Tym bardziej że rozmawiając za pośrednictwem ThinkSmart View możecie po prostu zrobić przerwę od zadań, które wykonujcie na komputerze, po to by bez zakłóceń i wrócić do nich w sekundę po skończeniu telekonferencji.
Produkt Lenovo doskonale współpracuje z popularnym Microsoft Teams. Jest z nim zintegrowany do tego stopnia, że urządzenie działa na zasadzie „plug and play” i nie wymaga dodatkowej konfiguracji. Co więcej, biurkowy asystent Lenovo wyposażony jest w bardzo sprawnie działający guzik wyłączający monitor. Płaczące dziecko, szczekający pies, remont u sąsiada, a może po prostu ważny telefon? Dwa kliki i możecie odłączyć mikrofon. Jeden ruch więcej i odłączycie kamerę, wciąż śledząc konferencję i nie zakłócając przy tym innym odbioru oraz będąc pewnym, że Wasza prywatność oraz wizerunek są chronione nawet podczas bardzo ważnych spotkań.

Lenovo ThinkSmart
No właśnie bezpieczeństwo. Lenovo znane jest z dostarczania najlepszych rozwiązań w tym zakresie. Podobnie jest w przypadku urządzenia ThinkSmart View. Dostęp do niego możecie zablokować przy pomocy kodu PIN. Dzięki temu niezależnie od tego skąd pracujecie, możecie być pewni, że Wasze dane są bezpieczne. Co ciekawe, jeśli łączycie sprzęt Lenovo ze swoim komputerem za pośrednictwem Bluetooth (opisywane przez nas urządzenie obsługuje też oczywiście łączność przez Wi-Fi) to PIN blokuje dostęp również do laptopa. Żeby było jeszcze bezpieczniej ThinkSmart View wyposażono w fizyczną przesłonę kamery ThinkShutter. Koniec z nieprofesjonalnie wyglądającymi naklejkami czy taśmą malarską zakrywającą kamerkę. Jeden ruch i zasłaniacie kamerę niczym obiektyw w aparacie.

Proste? Proste, bo takie właśnie powinno być pracowanie z domu (a za kilka miesięcy też z biura) w XXI wieku!

-->