Precyzyjne słuchawki dla graczy

Marka JBL nie zwalnia tempa i prezentuje nowy model swojej serii słuchawek gamingowych JBL Quantum. Wyjątkowe brzmienie JBL Quantum 350 Wireless to ciekawa propozycja dla graczy.

 

Jakość ponad wszystko

JBL Quantum 350 Wireless to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier na komputerach PC z odłączanym mikrofonem na wysięgniku. Nowa propozycja słuchawek sprawia, że gracz będzie mógł poczuć, jakby znajdował się w samym centrum akcji. Precyzyjne nagłośnienie daje możliwość usłyszenie najcichszych kroków czy najgłośniejszych wybuchów. Ciekawym pomysłem wydaje się być odłączenie kierunkowego mikrofonu z funkcją Voice Focus. Takie rozwiązanie daje wybór – możliwość słyszenia się z innymi uczestnikami gry, aby móc wspólnie przeżywać emocje, lub możliwość wyciszenia dla tych, którzy wolą w samotności wciągnąć się w akcję gry.

 

Komfortowe użytkowanie

Słuchawki gamingowe zaprojektowane są z myślą o naszym komforcie. Nausznice wykonane są z lekkiej pianki, która zapamiętuje kształt, co sprawia, że użytkownik nie straci żadnej sekundy akcji, nawet podczas najdłuższych sesji grania. Warto dodać, że oprogramowanie JBL QuantumENGINE na komputery PC precyzyjnie dostraja dźwięk, aby zapewnić najwyższą przewagę nad przeciwnikiem podczas gry. Ważną funkcją okazuje się być również możliwość szybkiego ładowania. Po pięciu minutach otrzymuje się dodatkową godzinę odtwarzania. Jest to zdecydowany przywilej. Wiemy, jak ważny jest czas, kiedy jesteśmy zaangażowani w akcję gry. Co więcej, zestaw słuchawkowy można ładować w trakcie gry za pomocą kabla USB.

 

Jeden zestaw – wiele możliwości

Posiadacze słuchawek JBL Quantum 350 mają również możliwość korzystania z aplikacji Skype i TeamSpeak. W czasie pracy i nie tylko.  Zestaw posiada certyfikat zgodności z aplikacją DISCORD, najpopularniejszym programem do czatu na świecie. Słuchawki można bezprzewodowo połączyć (2,4 GHz) z komputerem PC, konsolą PS (zgodna ze wszystkimi modelami PS, w tym PS5 i PS4) lub Nintendo Switch™ (tylko po zadokowaniu) i komputerem Mac. Funkcje obsługiwane w ramach JBL QuantumENGINE są dostępne wyłącznie na komputerach PC. Na koniec parę słów o parametrach, czyli długości odtwarzania. JBL Quantum 350 Wireless pozwala aż na 22 godziny słuchania muzyki bez przerwy. Czas ładowania wynosi tylko dwie godziny. Z takimi słuchawkami będziecie mogli w pełni cieszyć się każdą grą.

Zdjęcia: Materiały prasowe

 

-->