Idealny gadżet dla marznących! Rękawiczki i skarpetki, które możecie ogrzać przy pomocy aplikacji aż do 55 stopni!

rękawiczki sterowane smartfonem
Fot: Sarune Sedereviciute/Unsplash

Wciąż marzniecie? W naszym klimacie to nieuniknione. My wciąż szukamy nowych pomysłów na ogrzanie się i tak trafiliśmy na  Quanta Vici

Ogrzewane rękawiczki sterowane smatfonem

Rękawiczki i skarpetki marki Quanta Vici robią ostatnio furorę na Kickstarterze. I wcale nas to nie dziwi! Ten gadżet to wynalazek, na który czekali wszyscy spragnieni ciepła. Na pierwszy rzut oka skarpety i rękawiczki wyglądają na „zwyczajne” części garderoby. Wyposażono je jednak w system, który pozwala na ogrzewanie dłoni i stóp aż do sześciu i pół godziny. Zarówno skarpetę, jak i rękawiczkę możecie ogrzać aż do 55℃! Co więcej, temperaturę możecie regulować na bieżąco przy pomocy współpracującej wynalazkiem aplikacji mobilnej. A żeby było jeszcze prościej, aplikacja sterowana jest głosowo, a same rękawiczki pozwalają na obsługę urządzeń dotykowych bez potrzeby ich zdejmowania. Dodatkowo wyposażono je w lokalizator. I to chyba ich najciekawsza funkcja, bo kto z nas nigdy nie zgubił rękawiczki czy skarpetki!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Quanta Vici (@quanta_vici)

Pamiętajmy, że Quanta Vici to wciąż części garderoby, a nie element stroju Robocopa. Projektanci zadbali o to, żeby skarpety i rękawiczki wykonano z oddychającego materiału, który  dodatkowo chroni przed powstawaniem pęcherzy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Quanta Vici (@quanta_vici)

Na razie gadżet walczy o finansowanie na Kickstarter, ale mamy nadzieję, że jak najszybciej będziemy mieli okazję potestować go na sobie!

-->