Macie dość pracy w domu? Dzięki tej prostej aplikacji poczujecie się prawie jak w biurze!

dźwięki biura symulator

Praca z domu ma zwolenników i przeciwników. My tęsknimy za naszą redakcją, ale z drugiej strony w końcu nie stoimy w kolejce do ekspresu do kawy i nie kłócimy się o to, kto puszcza muzykę. Pamiętajcie, że przygotowaliśmy dla Was selekcję muzyki, którą polecamy do słuchania z domu.

Symulator biurowych dźwięków

Znaleźliśmy jednak propozycję, także dla tych, którzy nie mogą się jednak doczekać powrotu do biura, a nie przepadają za muzyką. Symulator biura! Brzmi absurdalnie, ale to proste rozwiązanie może Wam się serio spodobać. Aplikacja została stworzona przez Kids Creative Agency i pozwala Wam na wygenerowanie w swoim domu dowolnych biurowych dźwięków.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez kids creative agency (@notyourkids)


„Zaprogramować” możemy symulację aż 10 współpracowników oraz dźwięków wydawanych przez różne sprzęty biurowe. Wystarczy kilkadziesiąt sekund i w tle zamiast muzyki lub „white noise” słyszeć możecie pochrząkiwanie, kroki, dystrybutor do wody, a nawet stół do ping-ponga. Wirtualne biuro, które widzicie w aplikacji to tak naprawdę przestrzeń wzorowana na tej, w której pracują na co dzień pracownicy wspomnianej agencji.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez kids creative agency (@notyourkids)


Tu możecie uruchomić symulator biurowych dźwięków.

43 komentarze

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->