Zamilska zagra dziś charytatywnie w No Problem

#sharingiscaringevents

No Problem to jedna z prężniej działających knajp w Warszawie. Jakiś czas temu pisaliśmy o ich akcji dostaw i garmażerki. Teraz ekipa zaskakuje po raz kolejny i do swojej oferty dołącza też strawę duchową. #sharingiscaringevents to najnowsza inicjatywa ekipy z Brackiej!

#sharingiscaringevents No Problem

Podczas pierwszej odsłony nowej inicjatywy wystąpi Zamilska, a Wy posłuchajcie co na ten temat ma do powiedzenia Szczurek (przy okazji sprawdźcie co Szczurek robi w czasie wolnym od ciągłego kombinowania i organizowania fajnych akcji).

Tak więc #sharingiscaringevents to impreza, w z której dochód dzielony jest na 3 według następującego schematu:

1/3 trafia na cel charytatywny (w pierwszej kolejności chcemy wspierać naszą kuchnią lekarzy)
1/3 trafia do artystów
1/3 zostaje na działalność lokalu

Zamilska w No Problem

Dziś o 20 cykl otworzy wspomniany set Zamilskiej

Live stream:
Skąd: Bracka 20
Kiedy: 23.04, czwartek
Start: 20.00
Wjazd: od 0 zł w górę
Cała akcja jest częścią eventów #sharingiscaringevents. Będą to koncerty, DJ-sety i spotkania autorskie stremowane na żywo z No Problem przy Brackiej 20 w Warszawie.

EVENT FB

Zamilska jest książkowym przykładem na to, iż nie należy oceniać „muzyki po okładce” Na co dzień Natalia jest pogodna, miła i spokojna. Za to jej muzyka jest ciężka, nietuzinkowa i momentami mroczna.

Muzyka Zamilskiej rozpoznawalna jest poprzez ciężkie, rytmiczne, wypełnione basem brzmienia. Pierwsze skojarzenie: techno. Jednak jej muzyka wybiega poza definicje tego gatunku i niełatwo ją zaszufladkować. Oscyluje pomiędzy elektroniką, world music a noisem. Na scenie ZAMILSKA emanuje energią, a każdy koncert to żywiołowa dawka monstrualnego basu i potężnych bitów, wprowadzająca publiczność w taneczny trans.
Do tego nie boi się mówić głośno o szacunku, wolności i tolerancji – w skrócie: jest super! ❤️

Artystka ma na koncie współpracę z Nosowską , Pauliną Przybysz, Marią Peszek i Quebonafide, remiksowała także utory Pauli Temple, Gazelle Twin oraz Editors. Jej muzykę chwalił Iggy Pop czy Trent Reznor. Grała na polskich oraz zagranicznych festiwalach: Open’er, Unsound, Tauron, CTM, Primavera a w czwartek zobaczycie ją live w No Problem. 

2 komentarze

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->