Kelis odpala program kulinarny dla fanów marihuany

Lepiej chyba nie mogła trafić. Kiedy pół świata siedzi w domu Kelis odpala program, który może stać się hitem internetu.

Program kulinarny Kelis

Kelis znana jest nie tylko z komponowania przebojów, ale także z tego, że rządzi w kuchni. Część z Was pamięta zapewne, że jej ostatni album „Food” poświęcony był właśnie gotowaniu.
Teraz Kelis rusza z własnym serialem o gotowaniu. Nie będzie to jednak grzeczna kuchnia dla szukających przepisów od babci tylko show dla prawdziwych stonerowców. „Cooked with Cannabis” będzie miało premierę 20 kwietnia i chyba nie musimy dodawać więcej. W produkcji poza Kelis wystąpi kucharz Leather Storrs. Będą też goście w tym Ricki Lake, Too $hort oraz El-P. W każdym odcinku powstawać będą 3 potrawy doprawiane trawą.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

I’m really excited to announce my new show, Cooked with Cannabis on @Netflix!! Anyone that knows me, knows how much I love my Netflix, so this is a dream come true. Interestingly, this was one of those things that I didn’t go looking for, it kind of came to me. As a chef, I was intrigued by the food and as an everyday person, I was interested in how powerful this topic is in today’s society. In this country, many things have been used systematically to oppress groups of people, but this is so culturally important for us to learn and grow together. I hope you all will tune in, it’s definitely going to be a good time! We launch on 4/20! XO, Kelis

Post udostępniony przez Kelis (@kelis)


Będziecie gotowali razem z wokalistką?

8 komentarzy

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->