Kawiarnia Sąsiedzka z ulicy Grabiszyńskiej przeprowadza się do Internetu

kawiarnia sąsiedzka online

Klub Firlej powoli przenosi się do sieci i zaprasza mieszkańców miasta do wirtualnej pracowni Kawiarni Sąsiedzkiej na warsztaty.

Kawiarnia sąsiedzka

Na stronie FB Kawiarni Sąsiedzkiej pojawiać się będą filmiki / foto instrukcje z opisami poszczególnych kroków wykonania różnorodnych przedmiotów dekoracyjnych, użytkowych, które można wykonać nie wychodząc z domu.

Prowadząca “Pierzajki – warsztaty ze Splotką” Monika Bilska pokaże od czego zacząć przygodę z makramą, jak zrobić kolczyki, łapacze snów ze sznurka.
Dla dzieci nieocenione mogą być porady od naszej doświadczonej animatorki Kasi Religi, która pokaże jak ze zwykłych materiałów, które można znaleźć w domu, stworzyć zabawne i wesołe zabawki.
Prowadząca Warsztaty domowego designu Svitlana Olshevska nauczy szyć maseczki, robić koszyki na szydełku, wielkanocne ozdoby z bibuły i filcu. Violletta Owczarek – prowadząca “Dobre malowanie” odkryje sekrety techniki rysunku akwarelowego.
Róża Szerement i jej “Warsztaty fotograficzne” zaprasza do nauki fotografii online: fotografia krajobrazowa, trójkąt ekspozycji i jeszcze więcej ciekawych tematów.
Małgorzata Grączewska zainspiruje do tworzenia obrazów techniką kolażu (prowadząca “Wspólne robienie kolaży”).

A to jeszcze nie wszystko co będziecie mogli znaleźć na facebook stronie Kawiarni Sąsiedzkiej.

Zapraszamy do wirtualnej pracowni Kawiarni Sąsiedzkiej i śledzenia programu Firleja na www.firlej.wroc.pl. Wkrótce inne wydarzenia w wirtualnej formie.!

206 komentarzy

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->