How To Dress Well na dwóch koncertach w Polsce

#07.05 w stolicy wystąpi #HowToDressWell, pochodzący z Brooklynu projekt, który stworzył #TomKrell, entuzjastycznie przyjmowany przez fanów brzmień z pogranicza #indie i nowego #soul. #HowToDressWell, ze względu na barwę głosu i emocjonalną ekspresję lidera, stawiany jest w jednym rzędzie z takimi artystami jak #JamieWoon, #JamesBlake, a nawet #FrankOcean czy #TheXX.

Podczas polskich koncertów goście z Nowego Jorku zaprezentują przede wszystkim materiał z najnowszego krążka #TotalLoss, jednej z najgłośniej komentowanych pozycji minionego roku. Album trafił na prestiżowe listy najlepszych wydawnictw 2012 tak prestiżowych serwisów jak #Pitchfork, #FactMagazine czy #Stereogum. Wyprodukowana wspólnie z #RodaidhMcDonald (#TheXX, #KingKrule) płyta, przyniosła niezwykłą fuzję emocjonalnego soulu z indie-wrażliwością i nowoczesną elektroniczną produkcją.
„Byłem bardzo nieszczęśliwy i zagubiony. Opuszczony i samotny […]. W czasie pisania tych utworów starałem się wykorzystać stratę jako źródło twórczej energii“ – wspomina #TomKrell. #TotalLoss to płyta bardzo osobista i intymna, a zarazem hipnotyczna, poruszająca i zaskakująco komunikatywna. Piosenki #HowToDressWell udowodniają, że w świecie powtórzeń i remiksów wciąż można zdobyć się na nową, a przy tym niezwykle interesującą ekspresję. Tym bardziej ekscytująco zapowiada się prezentacja tego materiału na żywo.

#Bilety: przedsprzedaż 30 pln (I pula), 35 pln (II pula), 40 pln – w dniu koncertu.

Bilety na poznański koncert do nabycia za pośrednictwem stron Ticketpro.pl i Muno.pl oraz w stacjonarnych punktach Ticketpro (salony EMPiK, Mediamarkt, Saturn).
#ColdNites

https://www.youtube.com/watch?v=bEEBnL7OvIg
#&ItWasU

https://www.youtube.com/watch?v=6tKyMDwWNnA

http://www.1500m2.com/

Dodaj komentarz

-->