Głodnym na ratunek – warszawskie jedzenie na dowóz cz. 1

Fot: warsawinsider.pl

Kochamy warszawskie knajpki, restauracje i bary. Tak, jak wy nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Dlatego razem z „Warsaw Insider” wspieramy stołeczną gastronomię pokazując Wam, że cieszenie się ukochanymi smakami może być równie fajne w domowym zaciszu.

Jedzenie na dowóz Warszawa

W związku z zamknięciem restauracji i punktów gastronomicznych, osoby działające w tej branży podjęły energiczną próbę utrzymania swoich biznesów na rynku. Jeśli nie możesz pójść do restauracji, to niech restauracja przyjdzie co Ciebie! Chociaż usługa dostawy do domu to klasyk już dawno temu istniały, wiele restauracji zdecydowało się przejąć obowiązki firm kurierskich i dowozić jedzenie do klientów samodzielnie.
Poniżej znajdziecie nasze ulubione warszawskie knajpki, ale uwaga, lista aktualizowana jest na bieżąco, więc to dopiero jej pierwsza odsłona!

Warsaw Insider restauracje

UWAGA: Chociaż staramy się być tak dokładni, jak to możliwe, pamiętajcie, że ze względu na bardzo dynamiczny charakter sytuacji informacje w artykule mogą się różnić – bieżącą sytuację sprawdzicie na stronach restauracji (w tym celu klikajcie po prostu w nagłówek z nazwą restauracji) .

Ale Wino

ul. Mokotowska 48

Jedna z bardziej eleganckich miejscówek w mieście musiała także wejść na ścieżkę zamawiania jedzenia do domu. Ma to jednak plusy. Romantyczna kolacja w domowym zaciszu? Czemu nie! Do tego super oferta. Przystawka i danie główne (codziennie dwa do wyboru) za 45 PLN. Są też pyszne ciastka!

Bangkok Soi
Al. Jana Pawła II 50

Wnętrze maja iście ascetyczne, ale jedzenie…to już zupełnie inna sprawa! Jedne z najlepszych dań kuchni tajskiej zamówicie z dowozem poprzez aplikacje Wolt, Pyszne oraz Uber.

beirut warszawa na wynos

Beirut / Kraken
ul. Poznańska 12

Dostępne za pośrednictwem Wolt, Pyszne oraz Uber. W obu knajpkach możecie zamawiać jedzenie z odbiorem własnym w godzinach 13:00-21:00. W ofercie znajdują się  pyszne hummusy, kofty oraz owoce morza.

Bez Gwiazdek
ul. Wiślana 8

Przez ostatnie lata ta miejscówka zdobywała wszystkie możliwe laury, które mogą zdobyć stołeczne lokale gastronomiczne. Nic dziwnego. Nigdzie nie znajdziecie takiego nietypowej selekcji mało znanych dań polskiej kuchni w nowoczesnym wydaniu.

bibenda

Fot: facebook.com/bibendanowogrodzka10

Bibenda
ul. Nowogrodzka 10

Bibenda oferuje trzydaniowe obiady rodzinne (120 zł za 2) dowożone kurierem w każdy piątek i sobotę. Złóż zamówienie przed 22:00 w czwartek, a oni zajmą się resztą!

Bombaj Masala
Al. Jana Pawła II 23

Bombaj Masala dostarcza indyjskie jedzenie, dzięki Roomservice.pl, a także własnym dostawcom. No i jako jedni z niewielu wciąż przygotowują również swoje codzienne oferty na lunch.

Butchery & Wine
ul. Żurawia 22

Pierwsza warszawska stekownia z prawdziwego zdarzenia na razie nie miała okazji rozwinąć skrzydeł, ale w  czasie pandemii zamieniła się w miejsce, w którym możecie, 10 rano do 7 wieczorem, zamówić najwyższej jakości mięso. Najnowsze wiadomości: od teraz dostępne są również specjalne kanapki!

Ceviche Bar
ul. Twarda 4

Działają zarówno w opcji dostawy, jak i odbioru osobistego. Czynne od poniedziałku do soboty. Nigdzie indziej nie znajdziecie takiej dobrej kuchni z Ameryki Południowej.

Curry House

Różne lokalizacje

Największa sieć indyjskich knajpek w Polsce dostępna jest na takich platformach platformach takich jak Pyszne. Plotka głosi, że ich vindaloo jest tak ostre, że może służyć, jako środek wirusobójczy! Żartujemy, ale serio to opcja tylko dla prawdziwych koneserów i odważnych!

Materiał pochodzi z warsawinsider.pl.

5 komentarzy

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->