Dodatkowa godzina od Jamesona. We Wrocławiu rusza cykl październikowych imprez

źródło: materiały organizatora

“Jameson 25-ta godzina” to świetna okazja, żeby wykorzystać jesienną zmianę czasu i od października bawić się o godzinę dłużej. 7.10 we Wrocławiu startuje cykl imprez, które odbędą się w także w innych, największych miastach w Polsce – Gdańsku, Krakowie i Warszawie.

Pod szyldem znanej z oryginalnych pomysłów marki whiskey we wrocławskim Starym Klasztorze zagra zespół Öszibarack oraz kolektyw DJ-ski Rakieta na czele z Piotrem Kędzierskim– ambasadorem marki Jameson. W trakcie wieczoru wystąpi także stand-upowiec Karol Modzelewski.

Strefa „Jameson 25ta Godzina” to także przestrzeń pełna dodatkowych atrakcji, takiej jak barber, gry barowe, oldskulowe konsole, flippery, oraz specjalna fotobudka, która przygotuje pamiątkowe gify to tylko część rozrywek, które przygotowała marka.

W trakcie imprezy będzie można także spróbować nowego Jameson Caskmates, czyli jedynej w swoim rodzaju whiskey leżakowanej w beczkach po piwie, którą barmani w czasie 25-tej godziny zaserwują w wyjątkowej formie.

źródło: materiały organizatora

Wstęp na imprezę jest wolny. Na listę gości można zapisać się na stronie www.25godzina.pl lub rejestrując się przy wejściu w dniu imprezy.

07.10 Jameson 25ta Godzina we Wrocławiu:

21:00 Dj Benito

22:30 Karol Modzelewski

23:30 Dj Benito

00:30 Öszibarack

01:30 Rakieta

 

Dodaj komentarz

-->