Daft Punk planują trasę koncertową i nową płytę?

Daft Punk nie daje o sobie zapomnieć. Kilka dni temu słuchaliśmy fantastycznego numeru “Starboy” nagranego razem z The Weeknd, a teraz otrzymujemy enigmatyczną i ekscytującą informację zapisaną kodem. Co oznacza?
Słuchaliśmy już płyty “Alive 1997”. Dziesięć lat później słuchaliśmy “Alive 2007”. Czyżby przyszedł czas na “Alive 2017”? Najprawdopodobniej tak! Co na to wskazuje? Kilka dni temu pod domeną alive2017.com pojawił się kalkulator odliczający dni, a kod źródłowy znajdujący się się na stronie wskazuje tajemnicze dane.

kod, daft punk, nowa płyta
Co znajduje się w kodzie? To 8 współrzędnych geograficznych, które wskazują lokalizacje następujących miast: Paryż, Los Angeles, Londyn, Nowy Jork, Tokyo, Sao Paulo, Ibiza i Indio. Fani już cieszą się na myśl o tym, że miasta te są miejscami przyszłorocznej trasy koncertowej Alive. Nieco zamieszania w kodzie wnosi kolejna współrzędna – RA 0h 42m 44s Dec 41 16 9. Jest to bowiem współrzędna galaktyki Andromedy.

alive, daft punk 2017

W kodzie znajduje się także data – 27 października 2016 roku. Bądźcie wtedy czujni, może ona wskazywać na pojawienie się na stronie Daft Punk kolejnych informacji o trasie, bądź promocji nowego albumu.

1 komentarz

Dodaj komentarz

-->