3 dni w Niebie! Poznaj imprezy nadchodzącego weekendu

Przed nami kolejny weekend w Niebie! Koncerty, imprezy i tańce. Sprawdźcie imprezowy rozkład jazdy na nadchodzące trzy dni!

RYSY live / Warszawa / NIEBO

rysy, koncert, niebo

kiedy: piątek, 7 października 2016, 20:30 – 22:30

RYSY zagrają w swojej własnej, kochanej Warszawie!

Bilety:
30 zł przedsprzedaż
40 zł w dniu imprezy i na bramce
dostępne tu: https://goingapp.pl/evt/184410/rysy
oraz na www.eventim.pl oraz w salonach Empik, MEdia Markt, Saturn.

Laureaci Aktivistowych „Nocnych Marków“ w kategorii Artysta roku 2015, „Top 20 Polskich Płyt“ w/g Wyborczej, Bartek Chaciński z Polityki również uznał debiut zespołu Rysy za „Najlepszych z Najlepszych“z 2015 roku, Odkrycie Roku wg. Muno.pl a teledysk do ich utworu „The Fib” dostał Grand Prix i nagrodę za Innowację podczas Festiwalu Polskich Teledysków Yach 2015! Zeszłoroczny sukces zespołu RYSY podsumowuje nominacja do nagrody Fryderyka w kategorii Debiut Roku 2015.

więcej info: tutaj

Carnaby w Niebie

carnaby, niebo

kiedy: piątek, 7 października 2016, 22:30 – 6:00

Carnaby wita Was w Niebie.
Rok temu szukaliśmy problemów w Ambasadzie Korei Północnej na imprezie (http://bit.ly/2cRBv2L)

Nie poszliśmy po rozum do głowy, nie zmądrzeliśmy, nie nastała dla nas chwila refleksji – w tym roku idziemy wprost do Nieba, tam gdzie jeszcze nas w dziesięcioletniej historii nie było. Z ukłonem dla Całej rzeszy osób wspominających imprezy Carnaby z rozrzewnieniem odpalamy następną bombę. Przede wszystkim zostajemy do rana, nikt nie wciska kitu, że jest „jutro zajęty”, że pies w domu tęskni, a w poniedziałek duży projekt. Ma być do odcięcia tak jak dawniej i to jest jedyna okazja w roku, żeby robić to mając dobry pretekst. Plotki donoszą, że gdzieś w obiekcie istnieje ukryte piekło. Nie potwierdzamy, nie zaprzeczamy.

Grać na sentymentach będą nasi niezastąpieni znajomi:

Last Robots
Kovvalsky
Sovinsky
Kviatek
Kuvau

Wejście:
20 pln

więcej info: tutaj

Lorem Ipsum // Kędzior x Mr. Lex x Kuba Karaś x Nikodem Rozbicki

lorem ipsum

kiedy: sobota, 8 października, 22:00 – 6:00

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

⚡ Kędzior / Exboyfriends
⚡ Mr. Lex
⚡ Karaś Kuba (The Dumplings)
⚡ Nikodem Rozbicki

NIEBO
08/10
Tańczymy od 22:00
Nowy Świat 21 (w podwórku)
TAX: 15 zł

więcej info: tutaj

DUB FX w Warszawie

dub fx, niebo, weekend

kiedy: niedziela, 9 października, 20:00 – 23:00

BILETY:

pula promocyjna – 49 PLN (wyprzedane)
I pula – 55 PLN (wyprzedane)
II pula – 60 PLN (wyprzedane)
III pula – 65 PLN (w sprzedaży)
punkty sprzedarzy: salony Empik, MediaMarkt i inne Ticketpro w całej Polsce. sprzedaż online: www.illegalbreaks.pl , www.ekobilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.biletin.pl

***
support:
DRAFT
ANDY V

***

DUB FX POWRACA z 10-tą doroczną Trasę Europejską!

W związku z wydaniem najnowszego albumu „Thinking clear” (sierpień 2016), DUB zaprezentuje mieszankę nowych dźwięków i klasyki, która uczyniła go dzięki YouTube powszechnie rozpoznawalnym na świecie.

Od 2006 Dub FX zdominował świat ulicznego performance’u jako artysta wykorzystujący jedynie swój głos i tzw. „loop station”, urządzenia do zapętlania dźwięków. Tego października wspierać go będzie zespół grający na żywo, który wniesie dodatkowego ducha do jego zwyczajowego połączenia reggae, hip-hopu, jungle i jazzu.

Dub FX występował w ponad 40 krajach i na niemal wszystkich największych festiwalach świata, włącznie z Glastonbury, Coachella, Sziget, Boomtown, Shambala i Exit.

„Naprawdę nie mogę się doczekać przyjazdu i zagrania nowych dźwięków w Europie! Koncertowanie i robienie muzyki, to jest to, czym się zajmuję. Robię to od 10 lat i czuję, że staję się coraz lepszy. Chłopaki z zespołu pomogli mi nagrać nowy album i jestem niesamowicie dumny z tego, jak dobrze brzmi, zarówno na żywo, jak i na płycie”.

DUB FX potrafi poruszać społeczne, polityczne i duchowe motywy w taki sposób, by pozostawić człowieka pozytywnie zainspirowanym. Nowa jakość muzyki granej na żywo do jego oryginalnego beat boxingu sprawi, że jego unikalne brzmienie wyśle was w hipnotyczną podróż.

Dodaj komentarz

-->