Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wystawy online

csw online
podpis Sebastian Sebulec, Futro

W związku z zamknięciem Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski do 27 grudnia, wystawy zaplanowane na ten rok otworzy online. Oglądajcie performansy, filmy, a także czytajcie internetowe magazyny i kupujcie w księgarni internetowej ze zniżką 30%.

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski online

26 listopada o 19:00 zobaczycie film przygotowany przez Sebastiana Sebulca specjalnie na potrzeby wirtualnej wersji ekspozycji w Project Roomie. Wkrótce w sieci pojawi się też dokumentacja fotograficzna i dokumentacja wideo oraz oprowadzanie online artysty po jego wystawie Futro.

1 grudnia o 19:00 w Światowy Dzień AIDS CSW zaprezentuje nagranie performansu Bez tytułu (Znowu razem) w reżyserii Michała Borczucha, w którym reżyser teatralny wraz z grupą warszawskich i berlińskich artystów przygląda się publicznym dokumentom i prywatnym opowieściom, i bada queerowe rytuały żałobne.

4 grudnia o 17:00 będzie można uczestniczyć w oprowadzaniu online po wystawie Ludwiki Ogorzelec Szukam momentu równowagi. To pierwsza tak szeroka prezentacja jej dorobku artystycznego. Wybrane prace pozwolą prześledzić ewolucję oryginalnego programu twórczego, realizowanego przez blisko czterdzieści lat.

Kino w U–jazdowskim działa cały czas online na platformie MOJEeKINO.pl. Polecamy szczególnie nowe tytuły, które niedawno mogliście zobaczyć w kinie: Kwiat szczęścia Jessiki Hausner, Ema Pablo Larraína, Nie tak miało być Amandy Kernell i Siła ognia Olivera Laxe’a. Również najmłodsi znajdą specjalnie wyselekcjonowane kino dla siebie, które święciło triumfy na dziecięcych festiwalach. Na platformie będzie można zobaczyć także filmy z przeglądów Kino kryzysów i Dekolonizacja ekranu – najbliższe pokazy już 25 listopada (Purpurowe morze) oraz 2 grudnia (Krabi, 2562).

 

-->