Barack i Michelle Obama zrobią serial komediowy razem z Netflixem

serial obamowie
Fot: History in Hd/Unsplash

Czy to będzie nowy wymiar satyry politycznej? (Pewnie nie). Najsłynniejsze prezydenckie małżeństwo świata zabiera się za produkcję serialu. Barack i Michelle Obama dogadali się z Netflixem.

The G Word

Obamowie wyprodukują serial zatytułowany „The G Word”. Produkcja ma być komedią z elementami dokumentu, która opowiadać będzie o chaosie, jaki zapanował w czasie kiedy Barak Obama oddawał władzę, po dwóch kadencjach rządzenia, swojemu następcy, Donaldowi Trumpowi. Koncept oparty będzie na książce „The Fifth Risk”, której autorem jest Michael Lewis. Lewis jest specem od pisania książek, które potem trafiają na ekran. To on napisał słynne „Moneyball” oraz „The Big Short”. Na ekranie zobaczymy komika Adama Conovera.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michelle Obama (@michelleobama)

To nie pierwsza kooperacja pierwszej pary USA z Netflixem. W 2019 roku na platformie mogliśmy oglądać film „American Factory” opowiadający historię chińskiego milionera otwierającego fabrykę w Ohio. Platforma wyprodukowała też dokument oparty na bestsellerowej książce „Becoming”, którą napisała Michelle Obama.

-->