Austra, podróż na południe USA i Hang Massive ze swoim latającym spodkiem. Zapowiada się Niebiański weekend

źródło: Niebo

W jesienny weekend 27 i 28 października w Niebie zapanuje pełna różnorodność. Zadowoleni będą zarówno fani tańca i zabawy, jak i muzyki, szczególnie, że Niebo kusi aż poczwórną porcją pierwszorzędnych wydarzeń.

Weekend rozpocznie długo wyczekiwany, dekadencki, taneczny i elekto-popowy koncert znanego dobrze w Polsce zespołu Austra, który przyjeżdża do Warszawy w ramach trasy promującej nowy album „Future Politics”. Jako support przed kanadyjską gwiazdą wystąpi rezydująca w Nowym Jorku Kolumbijka – Ela Minus.

źródło: Niebo

Po piątkowych koncertach odbędzie się inauguracja nowego cyklu Hot ‘Lanta. To imprezowa podróż na południe USA, gdzie parkiet opanowany zostanie przez najlepsze kawałki trapowe, rapowe i RnB. Zagrają Oskar aka Boy Division, Mentalcut oraz Dj BTR.

źródło: Niebo

Sobotni wieczór minie natomiast pod znakiem koncertu duetu Hang Massive. Zespół wykonuje utwory na niesamowicie intrygującym instrumencie zwanym „hang”. Składa się on z dwóch odpowiednio wyprofilowanych i połączonych ze sobą stalowych półkul i kształtem przypomina latający spodek. Jego dźwięki są kompletnie unikatowe i hipnotyzujące.

źródło: Niebo

Hang Massive zasłynęli w 2011 roku, wypuszczając pierwszy klip online, który zyskał ponad 40 milionów wyświetleń. Od tamtej pory ich popularność na całym świecie rośnie w siłę. Koncert odbędzie się w ramach międzynarodowej trasy promującej album „DistantLight”. Tuż po nim natomiast Słodkie lata 90.! z selekcją muzyczna autorstwa Glass Hunters.

źródło: Niebo

Więcej informacji o imprezach:

Austra, 27/10 

Hot ‘Lanta, 27/10

Hang Massive, 28/10

Słodkie lata 90., 28/10: 

2 komentarze

Dodaj komentarz

-->