„Art is not a crime”- IV Edycja Warsaw off ART 2021

Warsaw off ART to impreza cykliczna, która każdego roku jesienią otwiera pracownie artystów dla publiczności, pokazując różnorodne postawy artystyczne. W tym roku Festiwal Niezależnej Sztuki Współczesnej odbędzie się od 30 września do 3 października w Elektrowni Powiśle, Hali Gwardii i Art in house.

Zaprezentowanych zostanie blisko sześćdziesięciu Artystów z Polski, Czech, Ukrainy, Słowacji, Holandii i USA. Wszystkich twórców łączy doskonały poziom artystyczny oraz niebanalne podejście do wszelkich technik od malarstwa, przez rzeźbę, instalację, fotografię i plakat artystyczny, aż po sztukę audio czy viral.

Poprzez swoją formułę otwartych pracowni, prezentowania artystów niezależnych, których twórczość wymyka się wszelkim znanym stylom oraz technikom, Warsaw off ART co roku konsekwentnie udowadnia, że polska sztuka współczesna i artyści ją tworzący mają znacznie więcej do powiedzenia niż wydawać by się mogło gościom licznych warszawskich galerii – mówią organizatorzy.

Harmonogram wydarzenia

Dla każdego ośrodka festiwalowego przewidziane jest osobne otwarcie – wernisaż.

Pierwsze – w Elektrowni Powiśle odbędzie się 30 września o godzinie: 19.00

Kolejne 1 października – w Hali Gwardii o godzinie: 13.00. Tego samego dnia wieczorem – otwarta zostanie wystawa w Art in house. o godzinie: 18.00

 Z artystami i ich sztuką spotkać się będzie można do 3 października w godz. 12 -20. Planowane są spotkania z twórcami, autorskie oprowadzania, artystyczne wydarzenia i wspólna zabawa na afterparty.
 
 Więcej informacji o programie znajdziecie na FB wydarzeniu!

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->