Alexa Demie i Kim Kardashian wystąpiły w zimowej kampanii Balenciaga

Pokaz Balenciagi na sezon jesień-zima 2022/2023, o którym pisaliśmy przeszedł do historii. Demna w najnowszej kampanii nawiązuje do nieodwracalnych zmian klimatycznych. Do współpracy zaprosił ambasadorkę marki Kim Kardashian oraz aktorkę Alexę Demię, znaną z serialu „Euforia”.

Dyrektor kreatywny Balenciaga rozkochał w sobie nie tylko fanów marki ale także gwiazdy wielkiego formatu. Chętnie z nimi współpracuje. Na ostatnim pokazie haute couture, pośród modelek znalazły się Kim Kardashian, Dua Lipa czy Nicole Kidman.

Tym razem zimowa kampania została zaprezentowana na Instagramie marki. Przed obiektywem znalazła się także południowokoreańska siatkarka Kim Yeon-koung, raper Big Matthew oraz model Khadim Sock. Projektant Demna Gvasalia tworzy sztukę. Pod jego przywództwem Balenciaga odrodziła się na nowo i stała się jedną z najbardziej pożądanych marek luksusowych. Jego spektakle są zapamiętywane i od dłuższego już czasu wnoszą podtekst proroczego ostrzeżenia. Zobaczcie zdjęcia z najnowszej kampanii. 

Zdjęcia: Instagram/Balenciaga

-->