Aktorzy ze “Stranger Things” na okładkach Entertainment Weekly

źródło: Entertainment Weekly

Drugi sezon serialu braci Duffer, który dostępny będzie na Netflixie już 27 października, dzieje się rok po wydarzeniach pierwszej części. Z tego co widać z opublikowanego jakiś czas temu zwiastuna, problemy mieszkańców miasteczka Hawkins wcale się nie skończyły – powrócą odważni chłopcy, ich rodzice, potwory oraz oczywiście Jedenastka.

Z okazji nadchodzącego i mocno wyczekiwanego przez fanów serialu, magazyn Entertainmen Weekly szykuje obszerny materiał, który ukaże się w piątek, 29 września. Na razie można zobaczyć trzy okładki z bohaterami.

źródło: Entertainment Weekly

Pierwsza z nich w całości poświęcona jest chyba największemu odkryciu serialu, Millie Bobby Brown. Na drugiej widać natomiast chłopców: Gatena Matarazzo, Caleba McLaughina, Noah Schnappa i grającego ostatnio w innym wielkim przeboju, kinowej adaptacji Stephena Kinga, “To”, Finna Wolfharda.

źródło: Entertainment Weekly

Trzecia to z kolei dorośli aktorzy – Winona Ryder, David Harbour i debiutujący w 2. sezonie Sean Austin. Rola tego ostatniego to miły gest twórców – znany większości widzów głównie jako Sam z “Władcy Pierścieni” aktor, był gwiazdą filmu “Goonies” z 1985 roku, do którego często porównywany jest “Stranger Things”. 

źródło: Entertainment Weekly

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

-->