5. Edycja Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane

Koncerty gwiazd, rozmowy z artystami, prezentacje tego, co nowe, ciekawe i ważne na rodzimej scenie muzycznej oraz oficjalne i zakulisowe spotkania przedstawicieli branży – to wszystko odbywać się będzie w ramach jubileuszowych, 5. Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane w Warszawie. To właśnie tam w ostatni weekend listopada bić będzie serce polskiego rynku muzycznego. Targi uświetni niezwykły koncert jazzowy światowej sławy wokalistki Deborah Brown oraz wyjątkowych gości.
 
Na Europejskich Targach Muzycznych Co Jest Grane pojawią się wydawcy, sklepy muzyczne, instytucje kultury, organizatorzy koncertów i festiwali, media, operatorzy telefonii komórkowych, producenci instrumentów i akcesoriów muzycznych, specjaliści od produkcji imprez i przedstawiciele studiów nagraniowych. Fani muzyki będą mogli kupić ją w każdej formie i w specjalnych cenach, będą mogli spotkać się ze swoimi ulubionymi artystami, zdobyć autograf, zobaczyć występ na żywo i zapoznać się z szeroką ofertą wystawców.
 
– Chcemy, aby targi stały się prawdziwym świętem dla branży muzycznej i miłośników muzyki, platformą komunikacji i współpracy dla przedstawicieli polskiego i międzynarodowego przemysłu muzycznego. Poprzez stworzenie Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane chcemy inspirować rynek muzyczny do rozwoju, prezentować oryginalną muzykę i nowe technologie z branży muzycznej, a także wykreować miejsce odkrywania młodych talentów – mówią organizatorzy 5. Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane.
 
W ciągu dnia organizatorzy zapraszają na targi, a wieczorem – na koncerty, które będą przeglądem polskiej sceny muzycznej i najciekawszych zjawisk ostatnich lat bez ograniczeń gatunkowych czy do konkretnego stylu. Występy zaprezentują różnorodność i wielowątkowość działań rodzimych twórców oraz promować będą polską kulturę i muzykę w kraju i za granicą. Wystąpią też zagraniczne gwiazdy – organizatorzy targów wkrótce podadzą szczegóły na ten temat.
 
Targi odbędą się w niezwykłych przestrzeniach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz Teatrze Studio w dniach 27-29 listopada 2015 roku. Więcej informacji i program na: 
 
Bilety wstępu na wydarzenie „Koncert Jazzowy. Deborah Brown, Sylwester Ostrowski i Goście”, w cenie 59 zł, dostępne są online w sieci eBilet.pl..
 
Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane, 27-29 listopada 2015 r., Pałac Kultury i Nauki, Teatr Studio, Warszawa.

Dodaj komentarz

-->