Wiosna za moment – zacznij ją aktywnie z CCC i Fit Lovers

Wiosna już w tym tygodniu. Więc wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że najwyższa pora ruszyć się sprzed komputera i wyjść z domu! Tym bardziej że w tym sezonie mamy dla Was jeszcze jedną zachętę do aktywnego rozpoczęcia najpiękniejszej polskiej pory roku.

Razem z CCC oraz Fit Lovers nakręcamy konkurs, w którym możecie wygrać super atrakcyjne nagrody – hulajnogi Motus Scooty 8.5 oraz voucher na zakupy w CCC.

 

Zdobycie tych super nagród jest prostsze, niż Wam się może wydawać. Wystarczy pokonać swojego wewnętrznego lenia, który bardzo lubi się w nas zadomowić zimą i wyruszyć na miasto. O tym, że każdy z Was ma przy sobie smartfona nawet nie wspominamy, bo to w końcu standard dzisiejszych czasów. Łapcie zatem za telefony i nagrywajcie oraz fotografujcie swoje szaleństwa na mieście. Prace wrzućcie na swój instagramowy profil, oznaczając je hashtagiem #CCCGoForMore oraz #YoungstersGoForMore.

Nie zapomnijcie również oznaczyć profilu @cccshoesbags!

Czekamy na Wasze zdjęcia i filmy z jazdy na deskorolce, hulajnodze, rowerze, joggingu, jogi, parkour oraz wszelkich najbardziej odjechanych aktywności, jakie przyjdą Wam do głowy!

Pamiętajcie jednak, że zmierzenie się z tymi, którzy już biorą udział w konkursie oraz naśladowanie Fit Lovers nie może się odbywać w ciężkich zimowych butach!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Przypominamy o konkursie i 4 nowych markach butów sportowych w CCC😎 Wciąż nakręcamy akcję na mieście ! 🤙🏼 Mamy już pierwszych zwycięzców, ale kolejne bony do CCC i hulajnogi elektryczne od @motus_xd są nadal do zgarnięcia 🔥 Zasady: 🔺Nakręćcie akcje na mieście! Freerun przez park? Noga w górę w metrze? Taniec na chodniku? Idźcie w miasto i róbcie akcje! 🔺Wrzućcie je w poście (jako video lub zdjęcie) z hashtagiem #cccgoformore i #youngstersgoformore i oznaczcie @cccshoesbags ____________________ Konkurs trwa od 7.03 do 27.03. Regulamin na https://aktivist.pl/ccc/ Do dzieła! 🔥 My nominujemy kolejne osoby @trombabomba @pooozytywna _____________ #CCCGoForMore #CCCshoes #Youngsters #FitLovers #YoungstersGoForMore

Post udostępniony przez FIT LOVERS ® (@fit.lovers)

Na szczęście od tego sezonu w CCC znajdziecie buty najlepszych światowych sportowych marek. W sam raz nie tylko na pierwsze wiosenne dni, ale na wszystkie przygody, które z pewnością czekają na Was jeszcze w tym roku!

Śpieszcie się, bo konkurs trwa od 7.03 do 27.03.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ!

-->