Ostatnie dni wielkiego konkursu – aktywuj się z CCC i Fit Lovers

To już ostatnie dni wielkiego konkursu CCC, w którym możecie zdobyć super nagrody – hulajnogi Motus Scooty 8.5 oraz vouchery na zakupy w CCC.

Jeszcze tylko do środy 27 marca możecie wrzucać na Instagram swoje zdjęcia oraz filmy konkursowe. Wystarczy, że opublikujecie na swoim insta profilu zdjęcie, oznaczając je hashtagiem #CCCGoForMore oraz #YoungstersGoForMore i równocześnie oznaczycie na zdjęciu profil @cccshoesbags! Tylko tyle trzeba zrobić, by włączyć się do walki o wspomniane nagrody!

 

Oczywiście konkurencja już w tej chwili jest bardzo duża, a inspiracje, które dostarczyli Wam Fit Lovers, sprawiły, że już na tym etapie jury zdaje sobie sprawę z tego, że za kilka dni stanie przed bardzo trudnym zadaniem! Liczymy jednak na to, że dzięki waszej inwencji i talentowi to zadanie… będzie jeszcze trudniejsze!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Nakręcamy akcje na mieście z CCC 🔥 Od tego sezonu CCC ma w ofercie 4 marki butów sportowych, dlatego mamy dla was konkurs i stylowe nagrody😎 ZASADY: 🔺nakręćcie akcje na mieście! Freerun przez park? Acro Joga? Noga w górę w metrze? Taniec na chodniku? Idźcie w miasto, szukajcie miejsc i róbcie akcje! 🔺wrzućcie je w poście (jako video lub zdjęcie) z hashtagiem #cccgoformore i #youngstersgoformore i oznaczcie @cccshoesbags, a my wybierzemy najbardziej odjechane i nagrodzimy je hulajnogami elektrycznymi Motus Scooty 8.5 i bonami do CCC. Do dzieła! Kto się podejmuje wyzwania? 💪 Typujemy, że @danny.ferreri , @paniekscelencja @truebeautyisinternal też się wkręcą i coś nakręcą! 🤓🤘 ________________________ Konkurs trwa od 7.03 do 27.03. Regulamin na https://aktivist.pl/ccc/ #CCCGoForMore #CCCshoes #Youngsters #FitLovers #YoungstersGoForMore

Post udostępniony przez FIT LOVERS ® (@fit.lovers)

Czekamy na Wasze filmy ze spacerów, wycieczek, wypraw. Z uprawiania sportów miejskich i podmiejskich. Z wyścigów na rowerach i hulajnogach. Z rozgrywek w piłkę i Frisbee. Z wszelakich aktywności, które są częścią Waszej codzienności.

Pamiętajcie, że to właśnie Wasza pomysłowość i osobowość będzie miała ostateczny wpływ na konkursowy sukces.

Tym, którzy z odświeżeniem szafy czekali do pojawienia się pierwszych promieni wiosennego słońca, przypominamy że od tego sezonu w CCC znajdziecie buty najlepszych światowych sportowych marek. To właśnie one sprawią, że podjęcie konkursowego wyzwania może okazać się jeszcze prostsze, a Wasze zdjęcia będą jeszcze atrakcyjniejsze.

Do dzieła! A więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie TUTAJ!

-->