Aktywuj się na wiosnę z CCC i Fit Lovers

Wiosna już za oknem. Pora zmienić garderobą i wyjść z domu, bo najpiękniejsza pora roku nie będzie trwać wiecznie. W tym sezonie mamy dla Was dodatkową zachętę do tego, żeby ruszyć się sprzed komputera. Razem z CCC zachęcamy Was do jak najszybszego wyjścia na miasto. Bo w marcu poza czystą przyjemnością korzystania z wiosny możecie też zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody!

Czekamy na Wasze relacje z kreatywnego i aktywnego spędzania czasu na mieście. Yoga, deskorolka, parkour, a może coś kompletnie innego? Inspiracji szukać możecie z pewnością u Fit.Lovers, którzy, jak zwykle aktywnie, włączyli się do naszej akcji!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez CCC (@cccshoesbags)

Liczymy na to, że poza Waszą pomysłowością zaskoczycie nas miejscówkami i plenerami, o których nie mamy pojęcia. Zbierzcie znajomych, bo w grupie zawsze raźniej. Tym bardziej, że ktoś musi Wam robić zdjęcia lub kręcić filmiki! Bo to właśnie one są kluczem do zgarnięcia nagród!

A nagrody, które możecie zdobyć to hulajnogi elektryczne Motus Scooty 8.5 i bony do CCC.

 

 

Zasady udziału w naszym konkursie są bardzo proste. Wrzućcie post ze swojej aktywnej miejskiej sesji na swój profil na Instagramie i dodajcie do niego hashtagi #CCCGoForMore oraz #YoungstersGoForMore. Oczywiście nie zapomnijcie oznaczyć @cccshoesbags, dzięki temu żadne z Waszych super zdjęć nam nie umknie!

Tak, domyślamy się, że możecie teraz zerkać do szafy, bo przydługa zima przyzwyczaiła nas do kompletnie innej stylówki. Pora jednak schować przyciężkie buty i trochę się poruszać. Inspiracją do zmian może być nowa oferta CCC, w której od tego sezonu znajdziecie buty najlepszych sportowych marek. W sam raz nie tylko na pierwsze wiosenne dni, ale na wszystkie przygody, które z pewnością czekają na Was jeszcze w tym roku!

Śpieszcie się, bo konkurs trwa od 7.03 do 27.03.

Szczegóły i inspiracje znajdziecie TUTAJ!

-->