Aktywuj się z CCC i Fit Lovers – inspiracje konkursowe

Chcecie wziąć udział w konkursie CCC i tak jak Fit Lovers aktywować się tej wiosny? Nie czekajcie i już dziś wyruszcie na miasto, żeby wykonać konkursowe zdjęcie lub filmik, który zapewni Wam miejsce w stawce najbardziej aktywnych instagramowiczów walczących o super nagrody!

Jeśli jednak nie macie pomysłu na to, jak obudzić się z zimowego letargu i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji:

wyprawa na spacer – nawet proste wyjście do parku może okazać się świetnym pretekstem do spektakularnej sesji zdjęciowej! A w końcu to właśnie zdjęcia i filmiki są przepustką do nagród w konkursie CCC!

zwiedzanie – zima, jak co roku, była przydługa. Czemu nie sprawdzić co zmieniło się przez ostatnie miesiące w ulubionych miejscach. Nowa knajpka, mural, a może coś kompletnie innego? Wybierając się na spacer, nie zapomnijcie zabrać smartfona i udokumentować swojej aktywności.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Przypominamy o konkursie i 4 nowych markach butów sportowych w CCC😎 Wciąż nakręcamy akcję na mieście ! 🤙🏼 Mamy już pierwszych zwycięzców, ale kolejne bony do CCC i hulajnogi elektryczne od @motus_xd są nadal do zgarnięcia 🔥 Zasady: 🔺Nakręćcie akcje na mieście! Freerun przez park? Noga w górę w metrze? Taniec na chodniku? Idźcie w miasto i róbcie akcje! 🔺Wrzućcie je w poście (jako video lub zdjęcie) z hashtagiem #cccgoformore i #youngstersgoformore i oznaczcie @cccshoesbags ____________________ Konkurs trwa od 7.03 do 27.03. Regulamin na https://aktivist.pl/ccc/ Do dzieła! 🔥 My nominujemy kolejne osoby @trombabomba @pooozytywna _____________ #CCCGoForMore #CCCshoes #Youngsters #FitLovers #YoungstersGoForMore

Post udostępniony przez FIT LOVERS ® (@fit.lovers)


sporty miejskie – pora rozruszać mięśnie po zimie. Osiedlowe boisko do kosza lub piłki nożnej aż się prosi, żeby skierować na nie kroki w pierwsze wiosenne dni. A w naszym konkursie ciągle za mało jest typowo piłkarskich zdjęć!

zen i spokój – joga czy medytacja to też doskonały sposób spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Bo kto powiedział, że aktywność nie może wyglądać w ten właśnie sposób?

Pamiętacie, że konkurs CCC trwa do 27 marca! Do tego dnia wrzucajcie posty ze swojej aktywnej miejskiej sesji na swój profil na Instagramie i dodawajcie do nich hashtagi #CCCGoForMore oraz #YoungstersGoForMore. Oczywiście nie zapomnijcie oznaczyć profilu @cccshoesbags

Warto się aktywować, bo nagrody są bardzo atrakcyjne – hulajnogi elektryczne Motus Scooty 8.5 i bony do CCC.

 

Szczegóły konkursu znajdziecie TUTAJ.

-->