Vintage na prezent

Zdobiona porcelana, retro zegarek, zeszyty z PRL, awangardowe i kolorowe grafiki. Prezenty w stylu vintage nigdy nie wychodzą z mody.

Zeszyty PRL

Takie bruliony wielu z nas kojarzy z czasami szkolnymi. Odkopane, oryginalne, niezniszczone i (co najważniejsze!) niezapisane zeszyty mogą wam służyć i dzisiaj – zarówno w szkole, jak i poza nią.

Look Inside

To warszawski butik z dizajnem, tym vintage i zupełnie nowym. Jego twórcy kochają sztukę i wspierają młodych artystów. Przy ul. Wileńskiej 21 można kupić m.in. kupić awangardowe kolorowe grafiki absolwentki ASP w Warszawie Moniki Kozak czy też spokojne czarno-białe obrazki architektki Marysi Kadyszewskiej.

Kubki Mamsam

Kubki Mamsam to stołowa porcelana ozdobiona fantastycznymi grafikami nawiązującymi do czasów PRL. Idealne na ciepłe kakao w chłodne zimowe wieczory.

Ilustrowany przewodnik

„Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu” to świeża pozycja autorstwa dwóch pomysłowych dziewczyn: Agnieszki Kowalskiej i Agaty Szydłowskiej. Ta wspaniała książka to must have dla wielbicieli polskiego wzornictwa przemysłowego.

Zegarek

Blonex to kawałek historii polskiej produkcji zegarków. Z taśmy montażowej w Błoniu zszedł
w latach 50. i w pięknym stanie dotrwał do naszych czasów. Zarówno Blonex, jak i inne czasomierze w Look Inside sprzedajemy w pełni sprawne, z roczną gwarancją.

Dodaj komentarz

-->