Vege to nie tylko dieta! Zobacz wystawców drugiej edycji Slow Weekendu!

Podczas drugiej edycji Slow Weekend, która odbędzie się w dniach 20-21 czerwca na terenie soho factory, zaprezentuje się ponad 400 wystawców. Oprócz atrakcji dla dzieci, designerskich mebli, ciuchów i dodatków, organizatorzy proponują uczestnikom strefę vege i nie chodzi tu tylko o jedzenie.

W namiocie Magazynu Vege będzie można kupić książki o tematyce wegetariańskiej i pro zwierzęcej oraz gadżety, z których całkowity dochód zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Viva m. in. wydawanie magazynu Vege. Wykład na temat „korzyści i zagrożenia diet roślinnych”, który poprowadzą dietetyczki z WEGE CENTRUM. Będą także dostępne materiały edukacyjne dotyczące zdrowego i etycznego stylu życia oraz porady dietetyczne.

Podczas imprezy będzie można kupić naturalne kosmetyki, produkowane bez zbędnej chemii i nietestowane na zwierzętach.

Slow Weekend po raz kolejny zaangażuje się w działania charytatywne. Zbierane będą środki na Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach, a Michał Torzecki, warszawski artysta i malarz zaprezentuje swoje prace obrazujące zwierzęta do adopcji. Część dochodu ze sprzedaży prac zostanie przekazana na rzecz Fundacji Viva, a dokładnie na namiot edukacyjny w Schronisku!

Podczas imprezy wystawi się m.in. SHOWROOM www.showroom.pl – Partner Strategiczny Slow Weekend, a o strefę dla najmłodszych zadba Partner Slow Weekend ELLE DECORATION.

www.slowweekend.pl
www.facebook.com/slowweekendPL

SLOW WEEKEND #2 #LATO
20-21 czerwca 2015 r., Soho Factory, Warszawa, ul. Mińska 25
Godziny otwarcia: 10:00 – 20:00,
Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

-->