The Fourth Phase – superprodukcja snowboardowa powraca do kin!

W związku z dużym zainteresowaniem pokazami filmu „The Fourth Phase”, które odbyły się 29 września i 3 października, Multikino wspólnie z firmą 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na dodatkowe pokazy nowej superprodukcji snowboardowej Travisa Rice’a pt. „The Fourth Phase”.

Już 21 listopada będzie kolejna szansa zabaczenia najważniejszych wydarzenień snowboardowych ostatnich lat na wielkim ekranie.

Travis Rice i jego ekipa tak jak w przypadku „That’s It, That’s All” i „The Art of Flight” sprawia, że kino ekstremalne przeniesione zostaje na wyższy poziom. Jeżeli znane są wam wcześniejsze produkcje Travisa – wiecie dokładnie, czego się spodziewać; a jeżeli wybieracie się na jego film po raz pierwszy – bądźcie przygotowani na spory zastrzyk adrenaliny.
Najnowsze dzieło twórców legendarnych już produkcji snowboardowych: „That’s It, That’s All” i „The Art of Flight” ponownie 21 listopada 20:00 w 13 kinach sieci Multikino.

Terminy pokazów:

21 listopada (poniedziałek), g. 20:00 – Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Ceny Biletów – uwaga! Na pokazy w listopadzie obowiązują nowe, niższe ceny biletów:

Normalny – 32 zł

Ulgowy – 28 zł

Facebook – 28 zł (z kuponem Facebook z aplikacji voucherowej Multikino Polska, tylko w kasie kina)

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl

4 komentarze

Dodaj komentarz

-->