Temples i Drenge dołączają do składu 4. edycji Soundrive Fest!

W ostatnich dniach w sieci pojawiły się kolejne zagadki dotyczące artystów, którzy wystąpią w ramach gdańskiego festiwalu. Organizatorzy na antenie Polskiego Radia Gdańsk potwierdzili, że w dniach 3-5 września na scenie klubu B90 zobaczymy dwa brytyjskie zespoły – Temples i Drenge.

W ostatnich dniach na portalu www.soundrive.pl pojawiły się krzyżówki, w których zaszyfrowane były nazwy kolejnych artystów 4. już edycji jednego z najciekawszych, alternatywnych, polskich festiwali. W poniedziałek 16 marca, na antenie Radia Gdańsk, Arek Hronowski, organizator festiwalu, oficjalnie potwierdził, że na początku września na scenie klubu B90 zobaczymy kolejne bandy z wysp brytyjskich: Temples, nazwany przez brytyjski magazyn NME „jednym z objawień na współczesnej scenie psychodelicznej” oraz Drenge – zespół rockowy, zapowiadający na kwiecień premierę drugiego w swojej karierze krążka „Undertow”.

Miesiąc temu pomysłodawcy festiwalu, za pomocą rysunkowych rebusów, ogłosili w sieci pierwszych wykonawców: Glass Animals, All We Are, East India Youth oraz Gengahr.

soundrive fest_II ogłoszenie

Dodaj komentarz

-->