Specjalna wiadomość dla fanów „Stranger Things” czyli numer Baumana jest prawdziwy

Fot: Materiały Prasowe

Czy będzie kolejny sezon „Stranger Things”? Zdziwilibyśmy się, gdyby było inaczej! Tymczasem Netflix jak zwykle wykonuje kawał dobrej roboty. Co prawda przekonanie się o tym może Was trochę kosztować, ale na co nie stać prawdziwych fanów?

Murray Bauman (Brett Gelman), pojawił się już w drugim sezonie serialu, Teraz bohater powrócił, by współpracować z Joyce i Hopperem. W jednej ze scen padł jego numer telefonu. Niby nic dziwnego, w końcu słynne „555” to stały element popkultury. Tym razem jednak okazuje się, że numer jest aktywny…

Sprawdziła to scenarzystka i pisarka Meagan Navarro, która zadzwoniła pod 618-625-8313. Okazało się, że numer nie tylko istnieje, ale także zawiera specjalne nagranie.

Początek wiadomości skierowany jest do matki bohatera, a jej kolejna część do Joyce’a.
Najlepsza jest jednak końcówka, która jest swoistym żartem z wszystkich dzwoniących. Pełnego nagrania możecie posłuchać na załączonym filmie.

Numer Baumana to nie jedyny serialowy numer, pod który możecie zadzwonić. Jak podają fani serialu numer 1-800-737-4154, który ma należeć do lodziarni Scoops Ahoy, też zawiera nagraną wiadomość. Tym razem jednak to „tylko” komunikat o tym, że lodziarnia jest w tej chwili nieczynna.

-->